Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is fizikai inger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dokister kérdése:

Másnak is fizikai inger nélkül 20-30 mp alatt lelankad a pénisze?

Figyelt kérdés
A péniszem úgy működik hogy pl gondolatra vagy barátnőm csókjaira megjön a merevedés de ha ő vagy én nem kényeztetem akkor lankadni kezd 20-30 másodperc alatt viszont ha közben éri fizikai inger akkor áll mint a cövek. Pl ha csókolózunk akkor merevedik majd lelankad masodpercek alatt, miközben kinyalom vegig lankadt aztán újra merevedik amikor csókolózunk és aztán ő izgatja, másnak is így működik ha nem játszanak vele akkor lankad ?

2021. okt. 27. 14:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ha nem vagyok a csajra rágerjedve előfordul, egyébként ilyenkor a nő 1-2 perc alatt merevre szívja az embert. szerintem ez sok emberrel van így
2021. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
nekem nehezebben áll fel viszont ha elélveztem nehezen lankadok le. Meg ha napközbe random merevedésem van akkor is. Az elég ciki tud lenni
2021. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanez a bajom, elég ijesztő. 2-3 éve kezdődött, azelőtt sose tapasztaltam! Ha a nőm játszik vele, vagy a puncijában van, akkor kemény, de ha abbahagyjuk, hamar puhul.

F/71

2021. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!