Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felkészültnek érezted magad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkészültnek érezted magad az első alkalommal?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Fiúk! igen
Fiúk! nem
Lányok! igen
Lányok! nem
25 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Már 30 voltam mikor elegem volt ebből.

Szolnok felé jártam, mert üzletkötő voltam, láttam nyáron egy csomó lányt az út szélén, integettek.

Egyiknél megálltam, de az olyan jól nézett ki, hogy a nézéstől majdnem elmentem.

Megbeszéltük az ilyenkor szokásos dolgokat.

Egy perc után, amibe benne volt a vetkőzés, és öltözés is, már nem voltam szűz.

Utána rendszeresen visszajártam hozzá, hogy tanítson.

30szor voltam nála utána még.

2021. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen annak éreztem magam - jóval később amikor megismertem a szex "fortélyait" jöttem rá hogy piszkosul nem voltam az 😂

Sok-sok évvel később beleszaladtam ue. csapdába amikor a BDSM-mel elkezdtem ismerkedni. Ha azt hiszed mindent tudsz akkor semmit sem tudsz.

2021. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!