Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cickók markolása és masszíro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cickók markolása és masszírozása jó hatással van a férfiak és a nők mentális és fizikális egészségére?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem feltétlenül. Ha a Fidesz behúzná a jövő évi választásokat, akkor a cicik sem segítenek az ellenzék mentális állapotán.
2021. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Én szeretem ha párom markolja és szopkodja a cicimet miközben dug, akkor élvezek el leghamarabb. Ő is szereti ha nyalom a cicijét.
2021. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Fizikai egészségre nem, azonban termelődnek olyan hormonok, amik boldogságérzetet okoznak, erősítik a kötődést (lásd kisbabák szoptatása). De nyilván ez nem egyedül és kifejezetten a mellre vonatkozik, ugyanilyen egy ölelés hatása is.
2021. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért lettem lepontozva? #2 voltam, a kérdésre válaszoltam, nyilván mindkettőnknek jó a cici markolás, szopogatás.
2021. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak biztosra mondhatom, hogy rendkívül jót tesz, ha melleket markolászhatnak egész nap, ezt férfiként mondom. De amúgy a nők is szeretik, ha kényeztetik a testüket, és az tetszik a férfinek is.
2021. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Kettes, én felpontoztalak, mert ugyanígy felizgat ha foglalkoznak a cicimmel és könnyebben, nagyobbat élvezek, ergo ki leszek elégülve, vagyis ennek pozitív hatása van a mentális és fizikális egészségemre is. 31n
2021. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen csajom.

Ha tapizom megüt...hát faxom tapizon akkor a jegesmedve.

Jobban jártvolna velem,mert én csak tapiztam volna nem pedig verem mint az utanam jövő "srác".


Na szóval a cici tapi bizonys esetkben valóban jó hatással lehet az emberekre. De nem minden eetben.

2021. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!