Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan srác aki igényli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác aki igényli hogy a barátnője kinyalja?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 19:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Vannak páran itt az oldalon. Szerencsére az életben nem találkoztam ilyen pasival,nem lenne hosszú a kapcsolat...
2021. okt. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Van, eddigi kapcsolataimban 4 ilyen is volt, szóval merem mondani, hogy nem ritka.

Én is szeretem, ha nekem csinálják, én is megteszem nekik, mert évezik. Ennyi.

2021. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Volt ilyen baratom,igen es en is szeretem,ha nyalnak :)
2021. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
Igénylem de el nem várom,igazából nem is tud róla mert sejtem hogy rosszul fogadná. Vannak dolgok amiket meg kell tanulni elengedni. Majd ha az évek múlásával úgy érzem nyitottabban állna hozzá az ilyesmihez akkor majd felhozom nála.
2021. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14


Az évek múlásával a combok nem nyílnak hanem záródnak... 😃

2021. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

Én igen de nehéz ilyen lányt találni

21F

2021. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%

A 14. választ miért húztátok le? Szerintem részben ő írta le a lényeget - erőltetni semmit nem lehet, ha nem megy, le kell mondani a dologról.

Valóban nehéz téma. Babám, annyira szeretlek, hogy ha kedved tartja, nyalogathatod a hátsómat... Sőt, néha áthívhatod trécselni a csinosabb barátnőidet, itt is aludhatnak, szerintem többen is elférünk az ágyban.

42f

2021. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen,igényelném,és viszonoznám is szívesen! Nem panaszkodom, hogy nincs kivel.Volt amikor volt, jó volt, most tudomásul veszem, hogy minden elmúlik egyszer.Az emlék viszont megmarad, és ez is lehet öröm, van aki sosem élt át ilyet, és talán nem is fog.
2021. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!