Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális dolog ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog ha egy szép, társasági életet élő lány szinte sosincs egyedül? Vagy kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés

Én sosem értem azokat akik mindig találnak maguknak megfelelő párt, rövid időn belül.

Vagy ez a normális?

Én igaz fiú vagyok, de szerintem nem lehet rövid időn belül megfelelőt találni, szóval vagy alacsonyak az igények, vagy kapcsolatfüggő.

Meg a legtöbb fiú csak szexet akar, főleg egy szép lánytól.


2021. okt. 29. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Neked nem mindegy ő mit csinál az életével?
2021. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatfüggőség nem normális dolog, ahogy semmilyen függőség g sem
2021. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Milyen társasági életet élő? Ezek általában ott ülnek a "társaság" közepén mint egy f%sz miközben azt várják hogy valaki meséljen egy lehetőleg olyan történetet ami őt szórakoztatja. Semmihez nem tud hozzászólni vagy ha mégis megteszi akkor sima közhelyes baromság.
2021. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem mondanám normálisnak, mivel kizárt, hogy mindig azonnal megismerd életed párját. Valószínűleg elég alacsonyan van a léc, nem válogatja meg rendesen azt, akivel ismerkedik. Nem nevezhető normálisnak, ha valaki képtelen egyedül maradni (gondolom mert belepusztul a magányba, a saját gondolataiba, szeretethiányba stb). De attól, hogy sok ilyen ember van, neked nem kell elbizonytalanodnod magadban és az értékrendszeredben. Mindenki máshogy éli az életét. Reménykedj, hogy legközelebb nem egy ilyen nőt fogsz megismerni, akinek te egy újabb csak legyen valaki töltelékfigura leszel.

N

2021. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem feltétlenül kapcsolatfüggő, de egy csinos nőnek folyamatosan csapják tucatnyian a szelet - van miből választania. Főleg ha élénk társasági életet él, folyamatosan újabb és újabb embereket ismer meg, mindig vannak "körülötte". Ja amúgy ha pasiként nőt akarsz akkor is könnyebb dolgod van ha társasági ember vagy és nem a négy fal között várod a csodát.
2021. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Az megvan hogy egy csajt alaphangon manapság 20 pasi akar felszedni azonnal? ha ebből 12 csak kúrni akar, még akkor is bőven tud válogatni BÁRMIRE.
2021. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5,6: az kegvan, hogy ettől függetlenül nem muszáj állandóan valakinek lennie az életében? Nekem is rengetegen udvarolnak, mégsincs mindig új pasim és szakítás után alsó hangon fél-1 évig egyedül vagyok. Abból, hogy valakinek sok lehetősége lenne, nem következik az, hogy élnie is kell ezekkel, valamint hogy normális lenne a jelenség. Arról nem is beszélve, hogy a jelentkezők száma csak egy dolog, de hogy ebből mennyi az, ski vslóbsn megfelelő pár lenne, megint egy másik dolog..

#4

2021. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy lehet mindenki foglalt. Hogy jönnek akkor egyáltalán össze az emberek?
2021. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És jó csaj szerinted nem akarhat komoly kapcsolaton kívül is szexuális kielégülést? Erre még mindig finomabb megoldás az, párhetes futó kapcsolatokban van, mint az ha alkalmanként keres új pasast.


Vagy rendes lány csak maszturbáljon, amíg oltár elé nem vezetik? ;)

2021. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 igen megvan, de attól hogy valaki rövid ideig van egyedül (akár csinos az illető akár nem) még nem jelenti azt hogy kapcsolatfüggő lenne. A kapcsolatfüggőség teljesen más dolog, nem az a legfontosabb "tünete" hogy úgymond mindig van valakije.
2021. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!