Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szívesen megtennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szívesen megtennétek ezt? /F

Figyelt kérdés

Engem nagyon izgatna, ha a partnerem, mielőtt lefekszünk, kicsit kínálja magát nekem és úgymond felvesz egy ilyen “r|bancos” karaktert, rázza magát előttem, bepucsít, meg ami jön, a lényeg, hogy érezteti valahogy, hogy alig várja, hogy ki legyen nyalva, meg legyen dugva, stb..


Illetve ha lenne barátnőm, pl az is izgató lenne, ha lenne egy ilyen rbancosabb alteregója, amit csak előttem enged ki az ágyban.


Titeket izgat az ilyesmi lányok, szívesen csinálnátok hasonlókat?


2021. okt. 31. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Engem izgatna, combfix ilyenek. Húzni az agyad.
2021. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem gond ilyesmit csinálni, de engem inkább a "fordítottja" izgat - pl. én csak óvatosan és ártatlanul mozgolódok az ágyban, igazgatom a fehérneműmet aztán amikor a páromnak feláll, megmondom neki, hogy ő a rossz amiért "ilyesmi" egyáltalán az eszébe jutott (persze erre már elég nedves vagyok és a hangsúlyom sem épp szigorú, de épp ez a lényeg). Aztán addig kéretem magam amíg nem bír magával és "jól helyretesz".

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem volt részem élőben a dologban, mert nem vette a lapot az exem, meg ő szerette az egyszerűbb kommunikációt, non-verbalitás nélkül.

2021. nov. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!