Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy létező dolog, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy létező dolog, hogy vannak nők akik egy traumatikus élmény/nemi erőszak után elkezdenek vágyni az erőszakos szexre?

Figyelt kérdés
Vagy ez csupán egy ostoba legenda ?

2021. nov. 1. 11:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Köszi!
2021. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%
Vokt egy barátnőm, akit elmondása szerint megerőszakoltak. Az első szex is szinte már erőszak volt. Utána mindig kérte ,hogy üssem meg (nem arcon). Először izgatott, kihozott belölem vagy 5 cspriccelést egymás után. 2 hónapig bírtam , utána szakítottam vele. Furi volt.
2021. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább az a fura, hogy emiatt szakítottál vele. 22-es
2021. nov. 2. 16:46
 24/29 Missi_Key ***** válasza:
redditen van pár rape fetish csoport ahol rengeteg ilyen nő ír.
2021. dec. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen, velem megtörtént és én csak erőszakosan szeretem, nem tudom miért van ez, de csak attól tudok hatalmasat élvezni.
2021. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Létező dolog, nálam is van hasonló. A pszichológiai háttere - ahogy észrevettem magamon - az az, hogy mivel többen is úgy bántak velem, mint egy eldobható ronggyal és nem tiszteltek emberileg sem, nem érdemlem meg, hogy valami jobban, gyengédebben részesüljek, mivel engem nem lehet szeretni és nem érdemlek ilyet.


Kb ennyi.

2022. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Ezernyi kérdés merült fel bennem, 26 os válaszoló! Ami egyetlen kérdésre vezethető vissza. Miért bántak/bánnak veled így? Jó lenne beszélgetni privátban. Én szívesen meghallgatlak! Bármikor!
2022. jan. 20. 08:28
 28/29 anonim válasza:
Szia. Igen létezik elő példa vagyok rá. Tehát az áldozatok azért szeretnék így a szexet mert úgy mondd újra élik a dolgot egy "szebb formámban" tehát ők irányítanak nem az erőszakolójuk tehát felül szeretnék élni a rossz élményt .. Nálam rendkívül "kinky" vagy teljesen aszexuális időszakok vannak. A barátommal sokszorosan csináltuk durván,napi többször is aztán volt hogy 3 hónapig nem vágytam rá egyáltalán.. Már 3 éve szakítottunk és most sem vágyom rá.. Szóval ez mindenkinél más. A legtob a ilyen esetben a fétisek már jelen voltak az erőszak elott.
2022. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséget 28 as válaszoló
2022. ápr. 1. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!