Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (prostizás) miért lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(prostizás) miért lehet ez:van egy kissé duci lány valamennyire tetszik de nem az a 10/10 kategória vele 1 órában 2-3 alkalommal is el tudok menni,ezzel ellentétben akik nagyon bejönnek formás popsi csábító test mell stb 1 alkalommal?

Figyelt kérdés

az az 1 alkalom is elég nehezen jön össze szó szerint volt hogy megizzadtam közben. Talán ők tartják olyan test helyzetben maguk néha észre veszem hogy ők is mozognak közben ill amikor lökök nem tudom most jobban kifejezni kicsit fel tartják maguk. vagy kutyában ők is mozognak.

Erre tudok gondolni mert a duci ilyen 160cm 90 kg de lehet hogy több csak fekszik nem mozog meg ilyenek,kutya pózban is jól elhelyezkedik és ennyi.


2021. nov. 2. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nagy kofferbe jó pakolni, azt mondják.
2021. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Burkolt lealázása ez is a kövérebb nőknek. Nem mozog, csak fekszik ugye.
2021. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

dehogy is,volt hogy lovagolt az is tetszett.

semmi lealázás nincs benne.

Csupán nem értem hogy is van ez.

2021. nov. 2. 09:01
 4/7 A kérdező kommentje:

ha kérném mozogna stb

nekem pont hogy tetszik hagyja hogy benne legyek minél jobban

lehet a többiek is csak én értem félre.

na meg hol lealázás ha fizetek azért hogy ilyen nővel legyek?

2021. nov. 2. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ez, hogy nem vagyunk gépek. Van az emberek között kémia. Neked ez a lány tetszik, és ez látszik a teljesítményeden is. Teljesen normális.
2021. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fent vannak rosszlányokon? Belinkeled őket?
2021. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyúlj kutyában a hasa alá, érezd ahogy mozog, dugd az ujjad a köldökébe. Aztán lehet a reggelit is te csinálod majd neki :D
2022. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!