Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet rossz a kategória,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rossz a kategória, akkor bocsánat. Ettől kaphattam fertőzést?

Figyelt kérdés
Borotváltam a kádba a puncim, utána bekentem csak a vénuszdombot testápolóval. Másnapra égető viszkető érzés jött, ami azóta is tart. Lehet a testápoló váltotta ki ezt a hatást? Nyilvános wc-ben nem voltam.
2021. okt. 26. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irritáció okozhatta vagy a bőröd kipattogzott a borotválástól. NE testápolót kenj rá elsőre hanem borotválkozás utáni balzsamot, a zsíros testápoló csak eltömíti a levágott szőrtüszők pólusait. Borotválás után 4-6 órával meg babahintőporozd be akkor kevésbé pattogzik ki.
2021. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hüvelyem viszked és ég. :( fehér folyásom is van.

Tuti fertőzés. Csak nem tudom, hogy lehet-e a borotválástól.

2021. okt. 26. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet borotválástól.

Ez tényleg fertőzés. Nekem is volt ilyen, akkor amikor elkezdtem nemi életet élni. Valószínű a partneremmel össze szedtünk valamilyen baktériumot, az ő nemiszerve is égett, viszketett.

2021. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is szokott lenni, előjön minden évben 3-4x... Sajnos nem tudni mitől van, párommal egyidőben kapjuk el. A nődoki mindig hüvelykúpot ír fel, az egy hét után megszünteti. Az elején nem akartam vele elmenni orvoshoz csak kanestennel kenegettem kívülről, aztán a húgycsövem, vesém, húgyhólyagom is begyulladt. Nem érdemes vele napokat várni, ez konkrétan egy hét után már továbbfertőzi a többi dolgodat ott lenn.
2021. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Basszus.... én használok hüvelykúpot és kenőcsöt, de csak amit vény nélkül kapok.

Páromnak semmi baja. De vagy nem csináljuk pár napig vagy óvszert iktatnunk be, mert nem lesz jó ha oda vissza adjuk a másiknak.

2021. okt. 26. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja ha a hüvelyed ég és folyásod van akkor gomba. Nem a borotválástól kaptad el és nem csak nyilvános WC-n kaphatod el. Elég ha valaki nem mos kezet és utána megfogod valahol a kilincset, busz kapaszkodót stb. ha érzékeny vagy rá akkor toalett ELŐTT is alaposan moss kezet.
2021. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!