Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már alacsonyabb (pl. 160-170 cm-s pasival), akinek nagyobb és vastagabb (pl. 20/5) pénisze volt?

Figyelt kérdés

Ha igen, mekkora volt neki kb. hosszra, vastagságra és kb. milyen magas volt?


Mikor tudtátok meg, hogy neki ekkora van és mit szóltatok először, amikor megláttátok?


Milyen volt az első szex vele?


Hány évesek voltatok és mennyi a pasi?



2021. nov. 2. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A magasabb srácokat bírom sajnos, de ott is volt már pozitív és negatív meglepetés is
2021. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
én barátom 172 cm magas és a pénisze 19/5 és nagyon jó vele a szex. Figyelmes és ügyes. Én 19 vagyok, ő 25.
2021. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Igen, volt egy párom, aki 162 vm volt. Én 170 vagyok. Na ő nagy meglepetés volt, mert szinte a legnagyobb farka neki volt, azok közül akikkel voltam. Ráadásul húspénisz, ami engem nagyon beindított, hogy lankadtan is nagy és lóg lefele. Fuh..:D nem tudom pontosan hány cm lehetett, nem beszéltünk ilyenről, engem meg nem szokott ez érdekelni, de hosszú is volt és vastag is. Egyetlen negatívuma az volt, hogy csak napi 1x ment neki a szex, mármint fizikailag képtelen volt többre. De azért ezzel meg tudtam békélni egy idő után. Először nyilván akkor láttam, mikor lefeküdtünk. Mit szóltam volna hozza?:D van bárki, aki szokott valamit reagàlni ilyenkor? Hogy jaj nem is gondoltam hogy ekkora a farkad mert te egy törpe vagy vagy mi?:DD nincs is összefüggés..

Akkoriban én 20, ő talán 28 lehetett.

2021. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt alacsony pasim v nem emlékeszem rá. 175 magas vagyok imádom ha egy kant nem visz el télvíz idején a talajmenti fagy 😍

De valahogy úgy vettem észre nem magasság függő a pénisz méret. Vegyes a méretezés sajnos 🤣 H, kis ember nagy bottal jár e azt viszont nem tudom.

2021. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ismertem egy ilyen figurát, egy lóbráner méretet hordott a gatyában, viszont egy nyeszlett, nyüzüge, önbizalomhiányos lúzer volt. Az 5 év egyetem alatt összesen egy, azaz egy nővel volt - sokat elárul hogy a lányról hogy "tutika" volt a gúnyneve 😅 (szóval kb. mindenki is volt vele aki akart)
2021. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gyurlaci ***** válasza:
92%
A lányoknál tartott közvélemény kutatás szerint a húspénisz keménysége elmarad a vérf@sz mögött.És sok nő szerint ez fontosabb mint hogy lankadtan mennyire esztétikus.Persze kivételek mindig vannak, például az hogy kis ember kis bottal jár. :-)
2021. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Alacsony vagyok 170-172 cm

A farkam 17,5-18/5cm

2021. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
7es jól megszívtad. Alacsony is vagy és a péniszed is kicsi.Legalább gyúrsz?
2021. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, edzek
2021. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Régen egyszer összejöttem egy nagyon alacsony sráccaĺ, max 160cm volt.

A botja is kicsi volt, és béna is volt vele.

Gondolom kivétel erősíti a szabályt.... én 19 voltam ő meg 18.

A botja meg max 13-14 lehetett és kb másfél lövetű...

2022. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!