Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire nehéz/könnyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire nehéz/könnyű barátot találnod?

Figyelt kérdés

Egy bulizós fiúval összejönnél?


Később mikor már gyereket, férjet szeretnél változik az ismerkedési stílusod, másabb dolgok fontosabbak akkor mint fiatalabban amikor csak simán kapcsolatot akarsz?


2021. nov. 3. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem jönnék össze bulizós fiúval
2021. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
sexre könnyű tartósra lehetetlen
2021. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Bár már nem vagyok lány, de azért válaszolok…

Ifjabb koromban egy darabig pasitól pasiig mentem. Csak a szex, a szex és a szex.

Majd megismerkedtem egy sráccal, akivel egyformán voltunk hülyék. Jónéhány évig együtt voltunk, de sem ő, sem én nem akartunk családot alapítani, sem semmi ilyesmi.

Majd elkezdtük nagyon megunni a másikat, és akkor szétmentünk. Ennek már több, mint tíz éve. Én azóta sem akarok sem férjet, sem gyereket, így közel 40 évesen ez valószínűleg már nem is fog változni.

Mióta azzal a sráccal vége lett, azóta is csak a szex, a szex és a szex. Nem akarok semmi komolyabbat senkitől.

2021. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az hogy eljár néha bulizni nem gond, a mennyiségen van a hangsúly, ha hetente vagy heti többször megy akkor biztos nem foglalkoznék vele.

Nem akarok gyereket, ugyanazok a dolgok fontosak.

2021. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz.

Nem, hétvégén szórakozóhelyeken részegedő szerencsétlenek nem érdekelnek.

Igen, más kritériumok fontosak, már magasabb a léc, mint fiatalabb koromban (annak ellenére is, hogy nem akarok gyereket)

25N

2021. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor szerencse kérdése. Én mindig akkor találtam párt, amikor egyáltalán nem tudatosan kerestem. Könnyű találni, de ideálisat, akivel minden jó, az nehéz téma. Olyannal se jönnék össze, aki állandóan iszik meg bulizik, de olyannal se, aki sose megy sehova, és barátai sincsenek, esetleg engem is korlátozni akar. Minden kapcsolatomban ugyan az a fontos, tini korom óta ugyan arra vágyom, csak most már jobban átlátok a szándékokon. Gyereket nem tervezek.
2021. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki más (férfi vagyok) éveken át majdnem minden hétvégén buliztam és minden hétvégén leittam magam nem volt barátnőm ha lett volna abba hagytam volna ezt az életvitelt persze nem mindenki olyan mint én valakinek ez az élete nekem csak unaloműző volt találtam magamnak más elfoglaltságot és már lassan 3 éve nem voltam buliban tehát a tanulság: az embert ismerd meg és az értékrendjét, ha azok passzolnak egy próbát megér.
2021. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!