Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokról kit javasoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokról kit javasoltok szüzesség elvételre?

Figyelt kérdés

24 eves fiu vagyok es meg eddig sajnos soha sikerült összejönöm egy lánnyal de még bulikban se sikerült felszednem egyet egy egy csók erejéig. Most úgy döntötötem, hogy nem várok tovább arra,hogy egyszer majd szerencsém lesz és sikerül a dolog ezért inkább elmennék 1 hivatásoshoz.


Eddig 3 szimpatikus leányzót találtam az oldalon


Klaudia(35+)


Redfox(29)



Vanda(36+)

Jelenleg rajtuk gondolkodok de tudnátok még mindani olyan lányt az oldalról aki jó lehet egy szűzhöz?

Egy szempont a lényeg legyen türelmes kezelje jól azt,hogy ha nagyon izgulok.


2021. nov. 3. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Hát, én biztos nem ilyen harmincas nyanyákhoz mennék.

Válassz egy friss ropogós 18ast

2021. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem a Milfek tetszenek
2021. nov. 3. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Na pont a ropogós 18-ast felejtsd el. Kezdő lányhoz ne menj ha jót akarsz. Pontosan egy érett harmincasra van szükséged. Ne aprózd el a bulit, másfél órára fizess be, többszöri élvezéssel. A lányoknál eleve fel van tüntetve hogy vállalnak-e szűzeket, de azért ezt tisztázd le a telefonban, jobb az úgy. Az első körben bízd rá magad teljesen a nőre, hagyd hogy ő irányítson. A másodiknál már kibontakozhatsz te is. Jó lesz az ne aggódj, a csajozás is sokkal jobban fog menni utána.
2021. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
#3 Hát, én még harmincasként sem dugnék harmincas asszonyokat. Legalább próbálhatná eljátszani hogy ő a férfi. Ne a nyanyusz irányítson, hanem a férfi dugjon. Ez igy nem szüzesség elvesztés, hanem egy vicc.
2021. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Spriccelős bettihez menj
2021. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Azért azt remélem tudod, hogy konkrétan ilyen, hogy szüzesség elvétel nincs. Mezei ürítés az is, ahogy a többi. Tippek-trükkök rovatot sem fog neked tartani egyik lány sem, és nem fognak konfetti esővel várni amiért megjötték a szűztelenítésre.

Ez a lányok 101%-ának munka. Odaadod a megbeszélt pénzt. Elmész zuhanyozni. Visszamész. Kicsit simogat, amint megmozdul a pélód keményre szopja, felhúzza a gumit, megdugot pont. Ennyi a történet. Nem is értem ki az aki 1,5 órát javasol itt neked, jó 2x 6 perc lesz a törénet

2021. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Együk se egy túl vonzó nő, de ízlés dolga.
2021. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Fura ízlésed van, egy normálisnak kinéző csajjal nem jobb lenne szűzteleníteni magad?
2021. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Én javasoltam a másfél órás programot. Írta a kérdező hogy izgulós típus. Ha nem kell az órát nézni akkor kapásból lejön róla némi teljesítménykényszer. Most lesz először nővel, élvezze ki a helyzetet én azt mondom. Nálam az elsőnél alig akart felállni úgy izgultam. Aztán meg csinálhatott bármit a csaj, el se tudtam menni. Kérdező olyan nőhöz menj aki masszírozni is tud. Kezdésnek jöhet egy lazító masszázs,ez jó lesz ráhangolódásnak. Nyugodtan viszonozhatod is, kérsz egy doboz testápolót a nőcitől, bekened vele szépen a hátát, fenekét, majd megmasszírozod. Youtube videókból csekkolhatod a technikát. Nem csak az aktusról szól a szex, hanem mindenről ami a testiséggel kapcsolatos, használd a fantáziádat és ne félj megosztani a vágyaidat a nővel. Attól hogy prosti még ugyanúgy nőből van, így figyelj rá is, ne csak magadra, ha valami kellemetlen neki azt ne erőltesd. Vannak lányok akikkel ha szimpatikusak vagytok egymásnak akkor ki lehet alakítani egy jó szolgáltató-ügyfél viszonyt és érdemes hozzájuk visszajárni is. A kezdeti próbálkozásokhoz jobb egy stabil partner szerintem.
2021. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
56%
Ebben a helyzetben vagyok mint te! Sikerült találkozni valamelyikkel?
2021. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!