Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon hirdető fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon hirdető fiúk vállalnak szűztelenítést?

Figyelt kérdés

Volt onnan közületek valakivel tapasztalata? Nem önzőek, figyelnek a partnerre?


21L



2020. júl. 11. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Enis tudok segiteni benne ha akarod. Mar tobb lanynak is vettem el es vigyaztam mindre, elotte persze megismerkedtem veluk nem csak alkalmi aki azert jott csak. De vigyaznek akkor is ra.
2020. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

mért? mért ezt a megoldást látod? mért nem keresel egy fiút aki megbecsül és megért?

vagy ha ennyire el akarod veszteni, akkor miért nem mész el egy buliba, és félrészeg állapotban mászol rá valakire?

nade viccet félretéve, ez lenne az utolsó, mire gondolnod kéne.. főleg 21 évesen.

2020. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az üzeneteket, tapasztalatokat. Nem szeretném én onnan elveszteni csak rossz a kinézetem és egy ottani fiú talán legalább eljátszaná, hogy vonzó vagyok számára.
2020. júl. 11. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
vagy szimplán nagyok az elvárásaid a kinézetedhez képest, és nem akarsz összejönni egy hasonló kaliberű fiúval? rengeteg van, akinek bejönnél, és fizetned sem kellene érte.. csak őket nem audiban vagy konditeremben kell keresni, de nem is magazinok címlapján
2020. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, pl Puncinyaló_Zsolt.
2020. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. válaszoló voltál hozzá?
2020. júl. 11. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki egyet magadnak, és kérdezz rá nyugodtan telefonon :)
2020. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hallgass a lelkiismeretedre.. Sok szép dolog van az életben..
2020. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
#6 Isten ments😂 Én nem vagyok ilyen szinten🤣
2020. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. Láttam már olyan hirdetést. Amikor egyedül voltam, nekem is megfordult a fejemben, de inkább csak a fantázia szintjén, hogy inkább megfizetnék egy illúziót, mint összeszedjek valakit, aki el sem játssza, hogy fontos vagyok. Végül elvetettem.

De Zsolt már akkor is ott volt:D

2020. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!