Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kit választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kit választanátok inkább szex partnernek az ágyban?

Figyelt kérdés

Azt aki inkább jobban dug tehát hosszabb ideig bírja, keményebben csinálja, de átlagosan nyal.


Vagy azt inkább átlagosan dug de istenien nyal ?


Szóval melyik a fontosabb nektek ? ( Most tételezzük persze fel hogy megfelelő érzelmi hangulat meg van ( bizalom stb... ), meg minden más mellette)



2021. nov. 4. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Eddig azt mondtam volna, hogy atlagos dugas isteni nyalas, mert exem rohadt szarul dugott, de az a nyalas isteni volt, es azt hittem ez kell nekem. Mostani baratom eleg atlagosan nyal, sokkal jobb ha kozben ujjait is hasznalja, de nagyon sokaig birja es jol is csinalja az erdemi reszet ugyhogy rajottem ez fontosabb es maradandobb
2021. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
pasiként az elsőt választanám, mert ma már sok-sok kiegészítőt lehet venni ami jól tudja kárpótolni a jó nyalást, de a jó dugást semmilyen műfarok nem tudja űberelni
2021. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!