Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el ejakuláció után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el ejakuláció után?

Figyelt kérdés
Hogyan érjem el az újabb erekciót ejakuláció után? A barátnőm szereti, ha van második akár harmadik kör is, eddig sikerült, de mostanában nem megy olyan könnyen. Azzal nyugtat, hogy ez normális, de mégis szeretném, ha ki tudnám elégíteni ahányszor kívánja.

2021. nov. 4. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
sok sok sport, főleg állóképességet erősítő sport
2021. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1# es ez nem igaz.

Nekem volt úgymond cingár, alacsony párom, aki rendszeresen 2 őt is tudott, ritkán 3at!!, és volt aktív sportoló is ( ironmen versenyző), aki mindig csak egyet, utána legalább 1 óra kellett, hogy újra merevedjen.

Szóval ez egyéni adottság kérdése.

2021. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább egyszer elégítsd ki de az legyen jó és akkor nem kivánja többször.
2021. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiválo gyogyszeres segitségre van lehetöséged.
2021. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2: a nagy kérdésem, hogy az IronManes milyen tempóban bírta az első menetet. Én is cingár voltam (bár az alacsonyság nem tudom miért fontos itt) amikor összejöttem párommal és akkor ment nekem is a 2-3, bár olyankor az első néha csak pár másodperc volt, mert full pörögtem, izgatott voltam és emiatt is sikerült a gyors második menet. Most már sportos, kiegyensúlyozott vagyok és habár nincs igazán második, csak ha nagyon be vagyunk indulva, viszont az első már igen kielégítő nekem is és páromnak is, nincs szükség másodikra, max később még egy menet inkább.

Az is nagy különbség, amikor cingár voltam, csak tengtem-lengtem és a dugáson kívül nem volt semmi "dolgom", úgy is könnyű másodikat kihozni.

2021. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!