Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar egy férfi sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy férfi sem?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki azzal indít, hogy el se hiszi, hogy egyáltalán szóba állok vele. Így cuki úgy cuki vagyok meg feleségjelölt. Ha nem adom könnyen magam az a baj, ha hamarabb benne lenné a dolgokban az a baj. Van valaki aki nagyon tetszik és bármit teszek nem kellek neki, annak ellenére, hogy állítása szerint sose vonzódott még ennyire senkihez sem mint hozzám. Most akkor ezek csak béna csajozós dumák lennének és mindenkinek ilyet mondanak a férfiak? Tényleg ennyit hazudnak? Mit lehetne tenni, hogy egyszer egy normális értelmes embernek tényleg kelljek? Eddig mindenki csak hülyített, aztán nem érdeklődnek és leszarnak. Hiába teszek bármit. Mist lehet, hogy csak az alkohol beszél belőlem, de egyszerűen nem értem. Mindegyik fűt fát ígér meg mond, aztán meg eltűnik. Nőként meg nem futok egy pasi után se...
2021. nov. 6. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos tényleg ennyit hazudnak. Azért mondják ezeket, mert tudják hogy ettől elolvad a legtöbb nő, különlegesnek érzi magát és könnyebben belemegy dolgokba. Igen, tudom, hányingerkeltő, de ez van.

Mindig arra figyelj, hogy viselkedik valaki, ne arra, hogy miket hord össze. Mellesleg nem kell elkeseredni, a legtöbb pasi csalódás lesz. Egyszerűen mert ők vannak többségben. Majd egyszer lesz normális is:) addig meg kitartás. Esetleg olvasgass egy kis pszichológiát, az sokat tud segíteni kiszűrni, a nem megfelelő pasikat.

2021. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem flörtöltem olyan nővel, aki nem jött be. Akkor viszont kapott bókot bőven! És ha nem tért ki az udvarlás elől mást is! Szájhősökkel lehet dolgod!
2021. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel, mi jót ittál? Egészségedre! Sajnos mind a két oldalon vannak szavahihetetlenek... Ha velem egy normális nő szóbaállna most már elhinném, de volt időszak amikor olyan képtelennek tűnt az egész, és nem az ő hibája, talán picit az enyém, de a rossz tapasztalatok, hogy amikor meg beleéltem magam akkor kiderült hogy csak a barátzónáig juthatok..
2021. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én sem futok egy nő után sem. Egyenlőséget pártolom, egyenrangúak vagyunk. A nőket becsülöm annyira, hogy van erejük tenni egyenlő félként a dolgokért.
2021. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre: "Nőként meg nem futok egy pasi után se..."

Mindenkinek mindenből a legjobb jár, igazad van. Jó lehet tökéletesnek lenni, nem tudják mit veszítenek ezek a gonosz férfiak.

2021. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy a "férfiak". Vagy a "nők". Lehet, hogy ez-az sokaknál megfigyelhető, de attól még minden ember más. Ennél fogva nem mindegyikünk viselkedik a fent leírt módon.


Én pl. szeretek őszinte lenni. Szóval ha én lettem volna a helyükben és odáig eljutottunk volna, hogy én ismerkedni szeretnék Veled... akkor valószínűleg komolyan gondolom azt, amit írok. Elvégre nem véletlenül ismerkednék Veled, hanem tényleg azért, mert megszeretnélek ismerni, tetsző meg ilyenek. Ha nem tetszel, nem jön be a személyiséged, satöbbi, akkor már eleve nem állna fenn ez a szituáció, hogy komolyabb ismerkedés. Tehát ha nem szeretnék semmit, akkor nem hülyítem a másikat egónövelés vagy bármi más célból, hogy kapjak pozitív visszacsatolást és akkor hú de jó nekem leléphetek. Ennek semmi értelme. Hiszen az én időm is megy vele feleslegesen, és a másiknak is eléggé rossz lesz - amit nem szeretnék. Ha mondok valamit, azt komolyan gondolom. Sajnos lehet, hogy nem mindenki gondolkodik így...

2021. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha könnyed adod magad az sosem baj 😅 Ezer oka lehet miért nem jössz be valakinek, nem vagyunk távgondolatolvasók. Az is lehet hogy megismer és elpárolog a szimpátiája (biz' ám a szimpátia felépítése kétirányú dolog).

Ha meg arra célzol, hogy netes figurák nem akarnak semmit - hja kérlek üdv a XXI. században ahol a nethuszárok 99%-a kamus farokverő 😅

2021. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irj
2021. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat érdekelne?
2021. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!