Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknėl mièrt olyan ritka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknėl mièrt olyan ritka eset, hogy szexpartnert keresnek? Annyi férfi van, aki nem kapja meg otthon a szexet, a nők mit csinálnak ilyenkor? Nők Ti hogyan kerestek partnert, ha az otthoni nem elég?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Van kezem
2019. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Kinyitom a szám, elmondom, hogy kevés/nem jó, ha nem lehet változtatni rajta, keresek mást, mert nem illünk össze.
2019. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha otthon nem oke minden akkor mi megbeszéljük. Végső esetben szakitunk, ha többszöri beszélgetés, kommunikáció után sem változik. Nagyrészt a lányok/nők ezt csináljak. Vagyis én mindenképpen ezt csinálnám
2019. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2, #3 Tökéletesen egyetértek! A nagy probléma ott van, hogy sokéves házasság és két gyerek után ha a kifogások végtelen tárháza is unalmas, akkor már nem olyan egyszerű tovább lépni. Szeretem a gyermekeim anyját, nőként továbbra is vonzó, de az igényünk a szexre egyre inkább különböző. Mi lenne a jó megoldás, ha a megbeszélés nem működik?
2019. máj. 20. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam keresni, és mert mi azért kicsit kitartóbbak vagyunk. Nem minden nő gondolkozik a p*ncijával :) ha van barátom és esetleg úgy adódik h találkozom egy olyan férfival akihez vonzódom, akkor majd mérlegelek h bele megyek a viszonyba vagy sem.
2019. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfiak keresnek, nők találnak.
2019. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 -remete- ***** válasza:
Utolsónak van igaza.
2020. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -remete- ***** válasza:
Jah és még valami a nők általában érzelmet is keresnek nem csak testi kielégülést. De szerintem nem olyan ritka.
2020. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!