Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesek látogatják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesek látogatják a szexualitás kategóriát?

Figyelt kérdés

Mostanában bárkire írok rá az 25 éves még régebben sokkal több idősebb emberbe futottam bele. Tényleg történt fiatalodás vagy ez csak véletlen?


Szexualitáson belül ti mely kategóriákat látogatjátok?


35F és mindent olvasok de néha még szegény leszbiknek is osztom az észt.



2021. nov. 7. 15:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Csak fiuk vannak itt 😅😂😂
2021. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem,teljes a paletta.14-től +60-ig.Igen 14,mert volt olyan író,akinek a kérdései,biztosan 18 alatt voltak.Tehát,leírta,hogy most jött először,nem pisi a fütyijéből.Tehát,akár még 14 alatt is lehetett.Az inkább kérdés,hogy mennyi a kamu?Több alkalommal írtam privátot,kitérő,illetve,semmilyen választ kaptam,illetve,nem kaptam.Volt egy elvált anyuka,akinek írása szerint,kicsi a melle,hogy kap férfit? A másik,azt írta,hogy egy fogatlan 62 évessel ismerkedett,nyalásra.Erre,többen is beneveztünk,írta is,hogy lehet versenyezni!Amikor a helyszínt,időpontot kérdeztem,akkor visszakozott,hogy csak az érdekli,aki már írásban is szimpatikus.Arra nem volt válasz,hogy mi a nem szimpatikus az írásomban?Olyan is volt,hogy férfi akar lenni,de továbbra is,alul,nő.Ezt megnéztem volna,élőben.Meg is beszéltük,a találkát.Én ott voltam,ő nem.Olyan is volt,hogy a kicsit husibb nők,miért,nem kellenek a férfiaknak?Felajánlottam,hogy megnézem élőben,hogy válaszolni tudjak,válasz,nincs.Tehát,még az életkoromig,el sem jutottunk.57 éves,férfi vagyok.
2021. nov. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!