Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szoktátok ezt csinálni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szoktátok ezt csinálni? Ha igen miért van?

Figyelt kérdés
A lany barataitoknak többször ránéztek a melleire? Ha igen miért nézitek? Akkor is megnézitek ha nem jön be a csaj vagy csak azt vizslatjátok aki tetszik?

2021. nov. 5. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A kategória 18 éves kor felett látogatható, kedves kérdező.
2021. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Minden női mellet megnézek. Szomszéd, pénztáros a Tescoban, kollégám, ismeretlen a strandon az utcán pultos a bankban stb stb nem számít megnézem a melleit.
2021. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Amikor beszélgetek a lány barátommal, mindig figyelmesen megnézem a melleit, és megjegyzem neki hogy most nőttek e vagy sem, de amúgy mindig megdicsérem őket hogy milyen ügyes kis cicik ^^
2021. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Olyan ,hogy Férfi /Nő barátság nem nagyon van sőt nincs mert az egyik úgy is többet akarna


Azért nézzük meg mert vonzódunk a nőkhöz és ha valami szép és tetszik akár ki legyen úgy is meg nézzük

2021. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

"A lany barataitoknak többször ránéztek a melleire?"

igen, de különösen diszkréten.

"Ha igen miért nézitek?"

mert vonzó, mi másért?

"Olyan ,hogy Férfi /Nő barátság nem nagyon van sőt nincs mert az egyik úgy is többet akarna"

ha olyan osztályba jártál volna fiúként, ahol több, mint 30 lány van, nem így gondolnád

2021. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert àll rà a kukac. Ha nem jön be nem nézegetem
2021. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
18 éven aluliak nem lehetnek ebben a rovatban. Tartsd be a szabályokat, Kérdező.
2021. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Még régebben egy évfolyamtársam dekoltázsát azért bámultam, mert volt ott egy hatalmas szőrszál :D és nem tudtam máshova nézni.


De úgy általánosságban elmondható, hogy azért nézem ha nézem mert tetszik amit látok de azért igyekszem sunyiban csinálni, hogy ne legyen túl evidens.

2021. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

5#


Jártam olyan ba igaz hogy a 40- ből csak 15 en voltunk fiuk és volt Lány barátom is akitől nem akartam semmit de a vége mindig az lett ,hogy vagy én vagy ő akart többet


"ha olyan osztályba jártál volna fiúként, ahol több, mint 30 lány van, nem így gondolnád" ezek barátok hanem haverok azért van különbség

2021. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Férfi és nő barátsága azoknak a házassága, akik nem hálhatnak együtt...kb ezt mondta Jules Renard. Nagyon igaza van...

Amúgy meg én személyesen jó pár lány barátomat gondolatban már milliószor megfektettem.

Rohadtul sz@r érzés, mert egyszerűen ferfiből vagyok, de egyenes, korrekt...

Ez a legnagyobb férfiátok😡

2021. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!