Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti erre hogy reagálnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti erre hogy reagálnátok? Fiúk, azokkal a lányokkal is durvultok első alkalommal akikkel komoly kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés

Már elég sok randin túl vagyunk a sráccal, és eljott az idő az első együttlétnek.

Csak pettingeltünk, és én nagyon szeretem ezt a fiút, komoly kapcsolatot szerettem volna vele, de ezek után nem biztos.

Amikor éppen én oráloztam neki, akkor a fiú erőteljesen rányomta a fejemet a farkára. Iszonyú megalázónak éreztem, és kihasználva. Azon gondolkodtam, hogy talán azért durvult ennyire, mert ő csak szexet akart, vagy esetleg lehet, hogy ő is szerelmes, de ő ezt így várja el?

Nem tudom mit gondoljak, mindenesetre elszomoritott nagyon a dolog.



2021. nov. 7. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, hogy mit szeret a szexben, mert lehet neki ez a normális és minden nővel ezt csinálja ha teheti és nem éli meg a te megalázásodnak vagy kihasználásodnak. Esetleg ha neked is vannak ilyen vadulósabb vágyaid akkor csináld te is. De első körben beszélgessetek, hogy tudjátok meg kinek mi jön be szexben és mi nem.
2021. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
nyisd ki a szád, hogy ez neked nem tetszik...
2021. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
pl. engem ez felizgat N
2021. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes. A szádat szpásra tudod használni, beszédre nem?
2021. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék, hogyha elsőre durvulna egy olyan ember, akivel kapcsolatot akarok. Alkalmiban oké, meg kapcsolat alatt is, de a kapcsolat kezdetén nem. Én már ott próbálkoztam volna ellenkezni, és akkor talán észre veszi, hogy nekem nem tetszik.
2021. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4-es, nem emlékszem hol írtam, hogy nem szóltam neki érte. Idéznéd azt a részt nekem?
2021. nov. 7. 17:40
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Hol olvastad,hogy milyen különbség van a szex terén egy komoly,és egy nem komoly kapcsolatban?

Én sehol.Vannak az embereknek szdxuális szokásaik.Ezek vagy tetszenek,vagy nem a másiknak.

A szólás és a msgbdshélés között meg óriási a különbség.

Ha megbeszélted volna,akkor talán nem itt keresel választ a kérdésre,hanem tőle kaptad volna.

2021. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Először jeleztem neki, aztán folytatta. Utána a kezét is meg fogtam, de köszi a válaszod. Tovább nem fogok neked magyarázkodni
2021. nov. 7. 18:08
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Pff..

Miss !

Te jöttél kérdezni.

Bocsáss meg hogy nem vagyok gondolatolvasó,és hogy itt is úgy kell +információkat kisztedni belőled!

"Jeleztem neki.."

Mivel jeleztél? Füsttel?

"Megfogtam a kezét."

Mondtam hogy beszélj vele.Érted mi az a beszélgetés amúgy?

Tudod mikor 2 ember elkezd egymással informaciókat cserélni.Azért hogy tisztábban értsük a masik fél gondolatait vagy cselekedeteit,valamint a mi gondolatainkat közvetítsük a másik félnek,hogy megértsen minket.Hogy ne értsük félre egymást,és ne legyen sértődés,bántódás,vagy tévhitek.

2021. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Egyet értek, a szád arra is való, hogy beszélj. Ha te világos elmondtad, hogy neked ez nem pálya, és folytatta, akkor nem egy jó partner. Ott abba kell hagyni, ahogy van. Mit mondott ő? Semmit, csak folytatta? Vagy ha beszéltetek, és választ adott, akkor itt mi a kérdés? Ezek szerint mégse sikerült letisztázni, hogy miért is így csinálta. Van, akinek ilyen az ízlése, és komoly kapcsolatban is ilyen. Mindnenkinek máshol van a határ, és vannak dolgok, amiket le kell tisztázni, nem szabad random bedob úgy egy kapcsolat elején, amiben még nem is ismeritek egymást ilyen szinten. Ilyen volt pl ez is, ezt meg kellett volna veled előtte beszélnie.
2021. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!