Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amúgy azok a lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amúgy azok a lányok, akik egyik fiúról mennek a másikra, azok hogy akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk véleményére is kíváncsi vagyok.

2021. okt. 17. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
valószínűleg nem akarnak
2021. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 21éves pasi vagyok.

Nemrégiben volt egy csaj akit fűztem, komoly kapcsolatot akartam, viszont mikor meg tudtam, hogy 18éves létére több mint 15pasival volt együtt, enyhén ki ábrándultam belőle...

Mivel úgy gondolom, hogy ha ezidáig ennyi pasival volt együtt, akkor már nem fog le ragadni egynél, és gond nélkül meg csalna... szóval azt tudom feltételezni, hogy azon csajok akik egyik pasirol mennek a másikra, azok nemis akarnak komoly kapcsolatot...

Velem is elhitette a csaj, hogy akar komolyabbat, átjött egyszer, rám mászott majd b#$tunk... másnapra már elhidegült tőlem... szóval énis csak 1alkalomra kellettem neki

2021. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos élvezik, hogy sok mindent megkaphatnak, meg nyílvan könnyű vérűek. Sok pasit ez nem zavar, ha egy nő több farkat fogott, mint kilincset. Viszont vannak vannak, akik ezt teljesen megvetik, emiatt akár hit gyulis lányiknál is bepróbálkoznak. Szóval van esélyük az ilyen nőknek is kapcsolatot találni. Viszont, hogy mennyire lesz tartós az már más kérdés.
2021. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esete válogatja. Van aki keresne komoly kapcsolatot de amíg azt megtalálja addig is élvezni akarja az életet :)
2021. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engedd már el azt a ribizlit
2021. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!