Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit gondoltok az ilyen szexi meglepetésről?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem,holnap meglepem a páromat munkába,amikor szünete van. Csak egy hosszúszárú fekete csizmába lennék, fekete combfixben és egy fekete csipkés szexi fehérneműben. És arra gondoltam,hogy csak egy hosszú télikabátot vennék fel rá,amire ráfognám,hogy "nemjó a cipzár" segítsen már lehúzni. Soha nem csináltam még ilyet,szerintetek tetszene neki? Illetve milyen "körítés szöveget" találjak ki? 25/L
2021. nov. 7. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Jól hangzik, biztos örülni fog
2021. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Plusz egy kis sejemsállal összekötném finoman a kezét.
2021. nov. 7. 20:37
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan 25 éves vagy?
2021. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bejonne
2021. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Személyit küldjek? Miért ne annyi lennék? Mi okom lenne névtelenül kamuzni? Kérdésre pedig választ nem kaptam...
2021. nov. 7. 20:41
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ez régi vágyam, hogy egy nő így lepjen meg. Annyi különbséggel, hogy tűsarkú cipőn és combfixen kívül más nincs a kabát alatt.
2021. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Akkor hosszú szünetnek kell lenni.
2021. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bejönne
2021. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is bejönne. De féltelek kérdező, sok fiúnak lehet túl sok lenne már ez, ha nem szeretnél felsülni a párod előtt küldj képet a szettről úgy, hogy rajtad van és mondok őszinte, kendőzetlen véleményt a dologról teljesen ingyen.
2021. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem ez egy munkahelyen eléggé necces dolog. Nem tudok olyan munkahelyet elképzelni, ahol megoldható lenne így egy szex. Gondolom nem csak mutogatnád magad. Biztosan tetszene a párodnak ez a filmbeli jelenet. Lehet csak én vagyok ennyire "nyuszi"...
2021. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!