Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit gondoltok az ilyen szexi meglepetésről?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem,holnap meglepem a páromat munkába,amikor szünete van. Csak egy hosszúszárú fekete csizmába lennék, fekete combfixben és egy fekete csipkés szexi fehérneműben. És arra gondoltam,hogy csak egy hosszú télikabátot vennék fel rá,amire ráfognám,hogy "nemjó a cipzár" segítsen már lehúzni. Soha nem csináltam még ilyet,szerintetek tetszene neki? Illetve milyen "körítés szöveget" találjak ki? 25/L
2021. nov. 7. 20:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9/10 nem fiúnak mutogatom,hanem férfinak! Majd elég ha ő eldönti tetszik e neki...


10/10 válallkozó taxisofőr, és holnap egy előre leszervezett fuvarja van,ami közt lesz egy óra szünete...úgyhogy megoldható!

2021. nov. 7. 20:59
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Vmi gyari melos biztos orulne ha beégeted a melohelyen a wc szexszel de egy intellektuell ketlem


Tartsd otthonra

2021. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

Hát így már másabb a helyzet. Azért csak óvatosan a nyilvános helyen való szexszel. Keressetek egy jó helyet, a párod oda lesz! :D

(10-es voltam)

2021. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ehhez selyemsál sem, jól válaszd meg a helyet, időt és hajrá :) Hosszú szünete lesz :)
2021. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

"Személyit küldjek? Miért ne annyi lennék? Mi okom lenne névtelenül kamuzni? Kérdésre pedig választ nem kaptam..."


Mert inkább egy 18 éves bohókás lánynak tűnsz, mint egy 25 éves nőnek.

2021. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is tetszene jó ha egy lány ki meri élni magát hajrá 😀
2021. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha home office-oznék akkor bejönne a dolog de amúgy rizikósnak tűnik.
2021. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem volt se rizikós,senem lett belőle gond.. sőt.. nagyon elnyerte a tetszését ;)
2021. nov. 8. 18:45
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne
2022. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!