Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány akit izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akit izgat ha egy fiú nyög, nyögdécsel?

Figyelt kérdés
Akár szex közben, akár orgazmuskor, vagy csak önmagában egy fiú hangja ahogy nyög. Van itt ilyen lány?

2021. nov. 8. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem nyög. Halkan liheg, de imádom hallgatni, ahogy aktus közben változik a légzésritmusa.
2021. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Mármint úgy ha a lány felcsatolhatóssal dugja?
2021. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze, nemcsak nyögésre goondolok, bármilyen hang amit a fiú szexuális élvezet miatt kiad.
2021. nov. 8. 15:18
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem nagyon izgat a légzésritmus változása, hiszen ez azt jelenti, hogy valamit jól csinálok... :D
2021. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha a párom nyögne az izgatna egy idegen nem.
2021. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég izgató igen
2021. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Uhh, pont emiatt szakítottam az előző sráccal. Ő konkrétan előjáték alatt is nyögdécselt, elég magas hangon. Fuh komolyan ennél kiábrándítóbb puncikiszárító élményben a 25 évem alatt nem volt részem...

Ha egy pasi ritkán! mélyebb hangon! felnyög! (nem nyögdécsel/nyüszörög) szex közben! az izgató tud elnni igen. Főleg orgazmuskor, na az nagyon szexi. De érezzük a különbséget a 2 típus között...

2021. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A hang, mindig izgató szexelés közben. Nekem bejön.
2021. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon izgató, ha a férfi is ad ki hangot (nyögés, sóhaj, lihegés stb). Nem szeretem, ha csak magamat hallom, de azért nyilván ezt se szabad túlzásba vinni.
2021. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Na már az is számít hogy mennyit,hányszor sóhajt fel, milyen hangon,és mikor nyög a férfi.

Bexaras..

2021. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!