Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kipróbálnátok, hogy szorosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnátok, hogy szorosan gúzsba vagytok kötözve és úgy elégítenek ki, valamint csak nyögdécselni tudtok, mert el is vagytok jól némítva? És milyen a szexuális beállítottságotok ehhez?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már csináltam gúzsban, bilincsben és bekötött szemmel is. Nagyon jó mind. Herero vagyok biszex hajlammal.
2018. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám (bi/n)
2018. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Élőben nem tudom, hogy tetszene-e, vagy egyáltalán hajlandó lennék-e kipróbálni, de képeken vagy videón szépnek találom, maga a látvány bejön. Mármint amikor lányok, nők vannak gúzsba kötve, akár ruhástól, akár meztelenül. Pedig én is nő vagyok, ráadásul heteró, eddig csak férfiakkal voltam együtt, és nem is vágyom egy lányra.
2018. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A gúzsba kötözést úgy értem,hogy bokánál,térdnél esetleg lábfejnél össze van kötözve a lábatok,a kezetek csuklóban és könyéknél és hozzá van kötözve a mellkasotokhoz,a szátok és szemetek be van kötözve és csak vonaglani tudtok.Persze az ágyékotok környéke szabad.A kielégítésnél pedig több dolog is bevethető lenne,mint pl. kis jég,vibrátor,finom anyagú kesztyű vagy kendő,bambusz pálca,stb. ami fokozza az élményt vagy a fogság hatását.
2018. ápr. 13. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha egy nő lábszexet alkalmazna így.
2018. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
kipróbálnám.
2018. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt idő mikor minden pénzt megadtam volna egy ilyen élményért. Persze csak képletesen :)

De olyan Férfiakba botlottam rendre akik csak hitegettek.

Szép lassan elmúlt a vágyam :)

Fantázia szinten néha még masztizom rá ,de közel nem indít be annyira mint régen :)

A vágy elmúlt a sok csalódástól. lehet élesben nem is tetszett volna :) Ki tudja. Ez már sosem fog kiderülni :)

Heteró nő.

2018. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már így jó párszor. Selyemkendő, kötél, bilincs ami szóba jött. nekem nagyon is bejött. Persze ehhez bizalom is kell, mer hamar pánikba lehet esni, és lehetetlen szabadulni. 23L hetero
2018. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is kipróbálnám, nagyon vonzanak az ilyesfajta dolgok. Sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni 21/l heteró
2018. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik, kipróbálnám 33f
2018. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!