Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy társasági, szép, bátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társasági, szép, bátor csajok tuti belemennek a kalandba? Egy ilyen lánynak már biztos volt egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Nem, az ilyen lányok se fekszenek le akárkivel:D kell hozzá szimpátia, vonzalom is. Viszont az is lehet, hogy éppen nem is akar senkit vagy már van egy partnere és neki az elég.

Nem biztos ennyi alapján, hogy volt egyéjszakás kalandja. Sőt ennyi tulajdonság alapján az se biztos, hogy egyáltalán benne lenne kapcsolaton kívül szexben:D Attól, hogy valaki szép, extrovertált, nem egy kis nyuszi típus, még simán lehet akár szűz is, de lehet csak kapcsolatban szexel. Nincs semmi összefüggés azok közt, amiket te most itt összehordtál.

2021. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az életben semmi se biztos. Az hogy egy nő hogy él, vagy milyen társasági ember, abból semmi nem következik. Én is ilyen nő vagyok, mégse volt egyejszakasom és erzelemmentes szexben se nagyon mentem bele soha.
2021. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!