Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti belemennétek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek ilyen kapcsolatba? 20L

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki többször jelét adta és adja is, hogy érdeklem. Nem tapad, de ha érdeklődik, akkor nagyon és a többi lánnyal nem foglalkozik, ha köztük vagyok. Nem szerelmes belém, csak egyszerűen vonzódik hozzám valamilyen téren, egyre többször érint meg.

Nem tetszik a személyisége, nem tudnék beleszeretni, de külsőleg helyén van, ezért sem tudom kikosarazni és részben imponál az érdeklődése.

De erotikus álmom volt vele, ami jó volt. Eddig nem tudtam magam elképzelni vele, de az álmomban megvolt köztünk a kémia. Túl jó is, mert innentől másképp fogok ránézni és másképp fogok reagálni a közeledéseire...


Mennyire lenne rossz döntés, ha lefeküdnék vele úgy, hogy én érzelmileg nem érzek iránta semmit? És ha ő nem szeret engem "úgy", de kíván, akkor megéri? Lehet ebből barátság extrákkal vagy az túl kockázatos? Vagy ez teljesen természetes, csak felfújom a dolgot?



2017. okt. 14. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Egy álom, ami mindent megváltoztat, véglegesen?
2017. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
49%
Egy álom miatt semmi értelme
2017. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, ha hirtelen nem is fogok beleszeretni, de annyi biztos, hogy szexuálisan felkeltette az álom az érdeklődésemet iránta...
2017. okt. 14. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem, ha vágysz rá akkor miért ne?
2017. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg nyitni felé

Lehet hogy ha hagysz teret a lehetőségnek és kicsit jobban össze férkőztök, fellángolhat valami.

Nem feltétlenül kell rögtön dugni egyet simán lehet kekeckedni csókolózni incselkedni, RANDIZNI

Hidd el ebből sülhet ki egy üres szexen kívül más is :P

2017. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem nő vagyok de pont így voltam. Volt egy csaj 0 érzelmem volt iránta de szexuálisan nagyon vonzott. Ugyhogy megbeszéltük hogy csak szex. Egy ideig jól müködött aztán egyszer megszólal higy szeretlek. Na egyből megszüntet a szex. Barátok maradtunk és jól elvagyunk érdekes módon.
2017. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Előzőnek: már voltam szexkapcsolatban egy barátommal, de aztán (mint a te esetedben) utalt rá, hogy ő végül többet érzett. Ezért nem merek egyből belevágni a mostani lehetőségbe, hiába tudok esetleges érzelmeket kizárni.

De a többieknek is köszi!

2017. okt. 14. 22:22
 8/9 Missi_Key ***** válasza:
95%
csak tisztázd h nem lesz belőle érzelem..de ha kívánjátok mindketten, miért ne?
2017. okt. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett belőle végül is? :)
2021. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!