Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtartanátok szexre egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok szexre egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Akinek több szexkapcsolata van, mint utólag kiderült, de jó az ágyban

Amúgy elegge beszamíthatatlan, es szereti magat sajnaltatni, hogy milyen egyedul van, ami nem igaz.

Minden nöje szexre hasznalja, es nem kell nekik semmi másra. Röhögik öt is es az új baratnöt is, akit sza..á csal veluk



2021. nov. 8. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha azt kérdeznéd ha beletenném a kezem a tűzbe akkor benne tartanám-e.


Azért nem tudok rá válaszolni mert a tűzbe sem tenném bele a kezem.

2021. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elve nem is feküdnék le ilyen pasival. Nem, nem az a gond, ha van mellettem is partnere, hanem hogy valami áldozatszerepben mutatkozik. Sajnáltatja magát? Nekem férfi kell, nem ilyen. Legyen magabiztos és ne azért legyen több partnere, mert mindneki röhög rajta és csak dugásra jó semmi másra, hanem azért legyenek partnerei, mert vonzó férfi, aki sikeres a nők körében.

Az meg hiheteteln szánalmas, ha valaki úgy sajnáltatja magát, játsza a szegény kis magányos pasit, hogy közben tudom, hogy rohadtul nem ez a valóság. Az ilyen csak egy vicc, nem férfi. Bocsi🤷🏻‍♀️

2021. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Dehogyis
2021. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Meg.
2021. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ennél egy vibrátor is jobb. Nem leszek az x. birka a sorban.
2021. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Tehát szétdugja a nőket,akik ezen röhögnek.
2021. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ilyen lúzer nem kéne
2021. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Én meg egy csajt keresnék, de olyan nehezen akarnak megismerni, hogy volt egy csaj, aki 9. év ismeretség után adta be a derekát, és utána meg azzal jött nekem, hogy miért nem jöttünk össze hamarább? Nem értem! MIért nem adnak a nők egy esélyt az embernek?
2021. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
azt nem értem, hogy miért nincs annyi tartása egy ilyen nőnek és vesz egy vibrátort, minthogy egy ilyen srácot használ élő vibrátornak?
2021. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!