Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nagyon fiatalon terhesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon fiatalon terhesek lennétek megtartanátok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Igen. Nem vagyok gyilkos. Legfeljebb szúlés után örökbe adnàm. Sok pàr vàr pici gyerekre.

A szúlésnek sokkal kisebb a kockàzata mint egy abortusznak.

2020. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Hány éves az a nagyon fiatal?

16 évesen szerintem segítséggel már fel tudod nevelni. Ha 16 évesen teherbe estem volna akkor megtartottam volna. Remélhetőleg tanulsz az esetből ha az vagy.

16 alatt semmiképpen ne! Legalábbis én nem tanácsolom.

2020. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Kérj segítséget, akár titokban is megszúlheted és lemondhatsz róla. Ne öld meg azt az ártatlan emberkét.
2020. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2020. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2020. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon fiatalon szerettem volna anyuka lenni. Ehhez képest itt vagyok 21 évesen egy rákból kigyógyult(hála az égnek) férjjel és még minimum 1 évet várnunk kell a próbálkozással is. Tehát a tervezett 18 helyett 23 leszek minimum ha minden jól megy. 16 évesen is megtartottam volna.
2020. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Z válasza:
27%

Miért van lepontozva az összes igen? Szerintem jobban kifejtett válaszok voltak, mint a szimpla nem. De az tagadhatatlan tény, hogy az abortusz gyilkosság, az más, hogy ez a társadalom nagy része által elfogadott. Tök érthetetlen számomra, hogy az emebrek milyen primitívnek tartják, hogy évezredekkel ezelőtt gyerekáldozatokat mutattak be különböző szertartásokon. De tulajdonképpen ugyan azt csinálják, csak most másra van fogva, nem istenekre, hanem arra, hogy az nem is élet. Eleve a magyar alaptörvényben is már a fogantatástól számít életnek, nem is értem miért van engedélyezve az abortusz (jó tudom, volt az betiltva is és csak az árvaházak lettek tele, szóval ez sem megoldás). Szerintem egyszerűbb lenne szimplán nem teherbeesni 🤷‍♂️ de az emberek nagy része olyan felelőtlen és ostoba, hogy hiába. (Természetesen ide nem értve az erőszakból való terhességet, ami egy más téma)

Nyugodtan lepontozhattok, de azzal nem értek el semmit. Csak szimplán azt mutatjátok, hogy a saját élvezeteiteket követitek és nem érdekel titeket másse, csak, hogy nektek jó legen, mert egy csecsemő az teher. Gondolkoztatok volna az előtt, mielőtt a suliwcbe jártatok szeretkezni. Gratulálok

2020. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ameddig a saját életem nincs rendben (stabil kapcsolat, fix munkahely, hitel mentesség, félretett pénz, autó-jogsi stb.) addig biztos, hogy nem! Így nem korhoz kötött a dolog. Ha ezt 19 évesen érem el akkor hajrá, de ha 28 évesen akkor se halok bele.
2020. dec. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lili-anna válasza:
100%
Régebben úgy gondolkodtam, hogy szeretnék fiatal anyuka lenni, hogy még véletlenül se mondják rám, hogy a mamája vagyok, vagy nekem ne okozzon nehézséget a felnevelése. Aztán ez nem jött össze, huszonnégy voltam, amikor megszületett a kisfiam és borzasztóan féltem, össze voltam zavarodva. Persze nagyon örültem, mert sokáig riogattak azzal, hogy nem lehet majd gyerekem, vagy csak hormonkezelések segítségével. Én akkor nagyon örültem volna, ha lehetőségem lett volna örökbefogadni akár egy olyan babát, akiről az anyja a kora, vagy nehéz körülmények miatt mondott le. Adjuk meg az esélyt, nem csak annak a kis életnek, hogy a világra jöjjön, hanem azoknak a pároknak, akik bármit megadnának egy gyermekért, de csak az a lehetőségük van, ha valaki másét nevelik fel.
2020. dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!