Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maradjak cuckold, vagy próbálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak cuckold, vagy próbáljam meg fejleszteni és helyretenni magam? /F

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban, ha egy pár éve csak cuckoldként tudtam eddig elképzelni magam? Érdemes küzdeni ellene, dolgozni rajta hogy jó lehessek én is az ágyban, vagy pedig törődjek bele?
2021. nov. 9. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Törődj bele.

Azzal a pici farkaddal csak szenvedés a nődnek (ha van) a szex.

Neki igazi férfi kell. Igazi férfi, igazi fasszal.

Amit érez, nem úgy, mint a tiedet. Amivel élvez szexelni, amivel rendesen megbasszák, nem csak maszatolnak rajta.

Van csakod?

2021. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Helyretenni magad önmagában emiatt nem kell, mert ez nem valami betegség:D

Akkor okozhat gondot, csak csak így vagy képes felizgulni, minden szexnek így kell kinéznie. Illetve azt írtad nem vagy jó az ágyban? Mert akkor ha ez az oka a cuckoldnak, az viszont problémás és azzal tényleg foglalkozni kell. Mivel az önbizalomhiány okozza. Ha ezen javítasz, lehet ez a vágyad is eltűnne?

Azért legtöbb esetben ez egy szimpla vágy, izgató látni mással a partnered, de nem érzed magad egy szerencsétlen lúzernek aki nem alkalmas szexre. Ha nálad ilyen gondolatok vannak a háttérben, azzal bizony foglalkoznod kellene.

N

2021. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
nekem van egy kis gond a megértéssel. Nekem is van egy enyhe Cuckold orientációm, de attól még jó vagyok az ágyban.
2021. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Megismerni és elfogadnod kellene saját magadat. A mélyen kondicionálódott szexuális preferenciák nem változtathatók meg. Kibékülni önmagaddal, a szorongásaidtól megszabadulni és az egyensúly megtalálása a helyes út.
2021. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!