Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor csaltátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Mi vezetett végül ahhoz, hogy így döntöttetek? Jobb szex? Nagyobb intim méret? Vagy csak elcsábítottak, felizgattak buli közben?

Többször is előfordult, vagy csak egyszeri alkalom volt?



2021. nov. 9. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyik se. Nem vagyok rá büszke, de amiatt csaltam meg, mert kiderült, hogy több alkalommal megcsalt és nagyon kikészültem, dühös voltam, de összetört is egyben. Emiatt mentem 1 alkalommal félre. Utána ezt el is mondtam, majd szakítottam.
2021. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hány éves voltál akkor?
2021. nov. 9. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Kihült házasság.
2021. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Mindig elveszik a pasik az eszem, ez az oka, na meg az, hogy izgat, hogy ne csak egy pasival legyek. 😀
2021. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Soha nem csaltam meg senkit. Ha már nem mukodik egy kapcsolat szakítani kell vagy megoldani a problémát, nem megcsalni a másikat. Ha a másik csalna meg engem akkor is lenne tartásom és nem csalnám vissza inkább szakítanék, nem játszanám az ovist hogy megcsalt és visszacsalom..
2021. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
A megcsaláshoz két dolog kell: szándék és lehetőség. Az előbbi oka a kapcsolat érzelmi kihűlése vagy eleve rossz választás vagy egyszerűen csak örök vadász az illető. Az intimméretnek ehhez semmi köze. Az úgysem derül ki addig amíg ott nincsenek az ágyban.
2021. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előzőnek teljes mértékben szerintem.

Bulikban volt hogy random fiúkkal és lányokkal smároltam de nagy részére nem emlékszem olyan részeg voltam

Meg lefeküdtem 2 lánnyal de az nem számít mert engedélyt kaptam rá

18l bi

2021. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!