Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Problémák vannak a potenciálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák vannak a potenciálommal.Nem annyira kemêny,inkább csak félkemény ha erekcióm van,ami rossz hatással van a szexuális életünkre.Ezért úgy döntöttünk a párommal,hogy kipróbáltunk valami potencianövelő szert.Aki használ már ilyet,mit ajánl?43/F

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
kamagra
2021. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Urológust kellene kipróbálni.
2021. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 Enyhe magasvérnyomás mellett szedhető a Kamagra?
2021. nov. 11. 19:35
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

fél szemnél többet ne vegyél be, sőt, próbálkozz negyed szemmel. nem vagyok orvos, de szerintem nem lesz tole bajod. egesz szemet nehogy bevegyel, egeszseges embernek js rengeteg adag.

1. voltam. kamagrashop.hu-rol rendeltem mar tobbszor is, a goldot, a tablettat. nekem mukodik

2021. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Êrtem.
2021. nov. 11. 19:38
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kellene egy teljes vérkép.

Ilyen korra már a testben masszívan elkezdenek csokkenni azok a vitaminok, nyomelemek, szerves anyagok, ásványi anyagok, pl a tesztoszteron is aminek nagyon sok köze van a potencialhoz.

Van több olyan vény nélkül kapható gyógyszer ami segít szinten tartani a tesztoszteron szintet.

Nézz körül. Szerintem előbb ilyesmit próbálj ki.


De még ezek előtt mindenképpen menj el urológushoz. Lehet a prosztata is okozhatja.

2021. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek be a játékba egy 20-30 éves biszex lányt!

A legjobb potencianövelő!

2021. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 Tartok az urológiai vizsgálatról.De főleg attól,hogy műtêti beavatkozást ajánl.
2021. nov. 11. 19:48
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Az kizárt sajnos..A nejem ebbe sosem menne bele.
2021. nov. 11. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Menj magánhoz. Már nem kézzel, hanem ultrahanggal nézik a dolgokat, nincs semmi kellemetlenség, semmi affér. Próbáld meg egyszer, még mindig jobb mintha ideig, óráig a gyógyszerekkel kicentized a dolgokat. A műtét nagyon ritkán szokott kelleni.
2021. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!