Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért potencianövelők érdeklik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért potencianövelők érdeklik, amikor a kapcsolat romokban?

Figyelt kérdés

Szemét velem, elhord mindennek, aláz, beszól, kicsinál, aztán azt várja, hogy sirás után még én kezdemenyezzek, aztán letud gyorsan.


Semmit nem tesz abba, hogy a párja nemhogy le akarjon, hanem egyaltalán örömmel le TUDJON vele feküdni, és kívánja őt, hanem pont ellenkezőleg, szemét beszol megaláz stb.


(Amugy meg a szexualis életunk rendben volt korábban, neki állandoan d.ghatnékja volt eddig is)


Miert rendel az olyan potencianövelőket, aki a saját párjával szemétkedik?



#szakítás peremén potencianoveles
2021. szept. 13. 09:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem áll fel neki gondolom
2021. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De. Eddig se volt baj a szexszel soha. Sőt utáltam is hogy amig egyutt se tudunk lenni allandoan áll neki.es ki tudja addig hol vezeti le..de nem mondtam már neki.
2021. szept. 13. 09:25
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, gondolom akkor ki akarja próbálni, milyen hatással lesz rá. De nem is hiszem hogy érdemes ezzel foglalkoznod, ha szemétkedik, simán ott kellene hagynod
2021. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha folyton állt neki, szerintem gyanús hogy napi szinten szedi a potencianövelőt. :D Szar ügy ha magától nem áll fel a kukac. Emiatt rajtad vezeti le a frusztrációját.
2021. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Miért vagy még együtt vele egyáltalán?
2021. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ő miert van velem inkábbez a kerdes? Meg nem szedi a potnovelőt, hanem rendelte. Azaz el kezdi szedni.


Mire fel? Hova? Miert?

2021. szept. 13. 09:46
 7/26 anonim ***** válasza:
Mivan? Hat ha o nem hagy ott akkor hagyd ott te.
2021. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Abbol az lenne hogy en akarok szakitani en nem szeretem en vagyok a szemét..
2021. szept. 13. 09:51
 9/26 A kérdező kommentje:
Es szoval ez forditva néz ki..
2021. szept. 13. 09:51
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Es miert erdekel hogy o mit mond rad? Hagyod inkabb hogy romboljon csak nehogy szemetnek gondoljon?
2021. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!