Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kér itt sok lány/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér itt sok lány/nő képet férfiak farkáról, hogyha ők nem küldenek semmit?

Figyelt kérdés
Mi jár a fejükben? Belefutottam már pár olyan csajnak, aki kért képet a farkamról, de ő nem akart magáról képet küldeni. Mit gondolnak? Azt hiszik, hogy mi csak úgy mutogatjuk a farkunkat, mert az nekünk úgy jó? Képcserében talán benne lennék, de így ebben semmiképp sem. Ja, és utána, miután elutasítottam, még ki is röhögött, hogy kicsi a farkam, azért nem akarom megmutatni

2021. nov. 12. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lány,hanem homi. Ha netán ő is küld képet,akkor is netes.
2021. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetés!Magukat nőnek kiadó pasikkal chateltél.
2021. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy nő kér. Épp hogy nagyon sokat kell írni nekik, hogy egyáltalán sima arcképet is küldjenek. De olyan szinte még sose volt nekem, hogy ő kért képet. Még akinek bejöttem, és taliztunk, se ezzel kezdte, sőt.
2021. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Haver alapszabály: ha a "nő" kéri akkor ott 99.99%-ban egy meleg pasi van a profil mögött. A "feketeöves" még küldeni is fog neked valamit - netről letöltögetett képeket.
2021. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesó

Ha 19/l az ország végéből neked, egy random arc nélküli idegennek a faszát akarja nézegetni, akkor te 19 Lajossal beszélgetsz épp

2021. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Surprise egg:D csajok nem igen kérnek farok fotót. Sajnos így is kapunk eleget. Ezzel ráírni valakire meg aztán főleg nem a mi stílusunk. Ha nem zavar, mutogathatod meleg férfiaknak a farkad nyugodtan. Ők is meg tudják dícsérni ha az kell;)
2021. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek meleg férfiak. Nekik elég 1-2 farokkép az esti masztihoz, és elég egyszerűen emg tudják oldani hogy lánynak adják ki magukat.
2021. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A nők azok nem kérnek szinte sose.

Búzásoknak küldesz képet.

2021. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!