Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, mi a véleményetek a férfi farkáról?

Figyelt kérdés

A kérdés arra vonatkozik higy Ti akiknek nincsen ilyen szervetek, mit gondoltok róla? Esztétikus? Látványra? Fogdosni való, vagy inkább csak legyen bennetek?!


NŐK válaszát várom, nem homoszexuálisokét. Köszönöm! Kort is pls.



2016. jún. 25. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó ,ha bennem van! 25/N
2016. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem túl esztétikus de nem is az a lényege. A női nemi szerv se esztétikus szerintem, de annak se az a lényege:D Fogdosni is lehet jó, de a legjobb az ha ott van ahová tervezték:) 19l
2016. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogni is jó! :) 22/L
2016. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 icu75 ***** válasza:
92%

Mivel nagy rajongója vagyok e nemes szervnek,ezért számomra szép. Csodálom mindig,hogy mennyire finom tapintású bőr van rajta és szépen dudorodó erek. Azt is csodálattal figyelem hogy egy kis puha bőrös "kinövésből" hogyan lesz kőkemény,impozáns fallosz. (ez az igazi békakirályfi mese,amikor is egy csóktól királyfi lesz a békából :-) )

Privit nem kérek,kapcsolatban vagyok.

2016. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra izgato latvanyt nyujt, szeretem kenyeztetni, nagyon finom tud lenni.

Semmi rosszat nem tudnek mondani rola, van amikor az a jo,ha bennem ban, van amikor az,ha a szammal kenyeztethetem.

Elozo hozzaszolonal jobban nem lehet megfogalmazni!

18/L

2016. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legyen bennem, az a legjobb.:)
2016. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát hogy is mondjam látványra basszus más van a lába között mint nekem fogdosni vicces fura. És nagyon izgató hogy minden egyes rezdülésre reagál és ezt mi nők váltjuk ki. Én személy szerint jobban szeretem ha egy pasi körül van metélve sokkal higiénikusabb és sokkal élvezetesebb a szex. És egy körül metélt pasi sokkal érzékenyebb hamarabb reagál és izgató ahogy lehet húzni a pasit. Szerencsére pont ki fogtam a páromat aki körül van metélve és a szex valami fenomenális vele ;) 22 N
2016. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik amikor meredten áll.Ha rámarkolok akkor is izgató a keménysége,az egész hímvessző csodálatos szerintem,pont a nunimba való.:)21L
2016. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az csak egy eszköz. Mármint látványra szép meg érdekes, de lehet hogy csak én vagyok így vele, szexuálisan nem izgat.


Viszont a szexuális izgalomhoz való nélkülözhetetlen eszköz. Barátom se szokta a puncimat fogdosni, inkább a fenekem meg a mellem, ha "begerjed". A puncim neki is csak egy "eszköz".


Vagyis én nagyon szeretem megnézni a jó pasikat, utcán, metrón stb. mint ahogy ti is gondolom a nőket, de sosem a farkára vagyok kiváncsi, igazából nem is érdekel.


Nem tudom mennyire jött át amit le akartam írni, de én valahogy így állok hozzá.

2016. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a f..t ,imádom, főleg sz.ni szeretem!!
2016. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!