Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első orgazmusod? Szándékosan történt vagy véletlen?

Figyelt kérdés
Írd oda a nemed is, és hogy hogyan történt
2021. nov. 12. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Asszem 11,szándékosan F
2021. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Véletlen épp kivertem😂😂. egy orgazmus hogyan történhet meg véletlenül?
2021. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kb 11 evesen volt az elso. Az akkori legjobb baratnommel akkoriban gyakran "jatekbol" simultunk egymashoz minden fele pozicioban(de akkor meg fogalmunk se volt, hogy mit csinalunk, csak azt tudtuk, hogy jol esik). Aztan egy ido utan rajottunk, ha levetkozunk, akkor megjobban esik es egyik alkalommal, amikor egy ollozashoz hasonlo pozicioban "simultunk" egymashoz, felsikoltottam es elelveztem. Persze akkor meg nem tudtam, hogy mi ez. Nagyon jo elmeny ez mai napig, meg 14-15 eves korunkig csinaltuk, de azutan abbamaradt, mivel elkezdtuk szegyellni a dolgot
2021. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany alatt mindig szoktam húzkodni, jó érzés volt mindig. Nem tudtam mi az hogy orgazmus, nem is volt szándékos, csak azt tudtam, hogy van az a pont, ami után mindig furán fáradtnak érzem magam.
2021. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. 12-13 éves lehettem
2021. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen volt az első ejakulációm. Ekkor maszturbáltam legelőször. A végén amikor orgazmusom volt, megijedtem a spermámtól.
2021. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Nekem is olyan 12 éves koromban történt. A zuhanyzóban csináltam. Nem úgy mint általában szokták hanem egy kicsit "speciálisabb" módon (sokszor sebes is lett meg fájt tőle, de aztán rászoktam a hagyományos húzkodásra). Én a többiekkel ellentétben tudtam, hogy mi történik. Mármint miután jött ki a sperma akkor már tudtam, hogy erről beszéltek. De előtte csak jó érzés volt és folytattam.
2021. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen. Már régebb óta húzogattam, játszottam vele míg egyszer csak elélveztem, persze akkor még nem jött semmi anyag. :)
2022. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!