Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezhet olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet olyan, hogy egy férfi féltékeny a barátnője szexuális segédeszközére?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, vagy hallottam, és nem tudom felfogni hogy tényleg létezik olyan, hogy valaki féltékeny legyen egy élettelen tárgyra.
2021. nov. 12. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen 25+ centis szörnyeteggel csinálja,akkor az nem féltékenység,hanem inkább atyaég kivel jöttem én össze kategória...
2021. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Oh de még mennyire. Súlyos komplexus okozza, önbizalomhiány.

Pl exem kiakadt, mert nagyobb volt a dildom mint a farka. Volt egy másik pasim, akinek mondtam, hogy néha szex közben izgatnán a csiklóm vibrivel, úgy gyorsan elélveznék (amúgy nagyon hosszú, sokszor nem megy), de nem volt hajlandó erre..:))

2021. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

eleg gazok az ilyen pasik..:D

F

2021. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a #2-es is írja, léteznek ilyen súlyosan komplexusos pasik.
2021. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en pl direkt vettem a farkamnal nagyobb vibriket csajomnak, hogy legalabb vibribol probalhasson ki nagyobb mereteket, ne csak az atlag kolbaszommal kelljen lennie. azota egyre egyre nagyobbakat veszunk, mindkettonknek bejon ez a hatarfeszegetes :)
2021. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen féltékenység hanem inkább az hogy rosszul esik neki hogy azt gondolja hogy az ő farka nem elég vagy nem elégít ki rendesen és vibriket kell mellette használni a nőnek. Úgy erezheti a ferfi hogy keves a nőnek és pótolni kell valamivel.
2021. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6: Mi ezt értjük, csak miért gondolja valaki, hogy 2 cm miatt ő egy darab szar lesz? Legalább ha elmondjuk nekik hogy nincs ilyen a háttérben, legalább utána lenyugodhatnának. Mellesleg a dildom régóta megvan, nem azután vettem nagyobbat, hogy megláttam a partnerem farkát..🤦🏻‍♀️

#2

2021. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, aki tudja, hogy gyenge a teljesítménye, kicsi a szerszáma, és leelőzi egy vibrátor.
2021. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!