Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire fontos a rendszeres és jó szex egy tartós párkapcsolatban (ahol szerelem is van)?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 10:56
A kérdező szavazást indított:
A lehető legfontosabb, az az egésznek a mozgatórugója
Fontos, de vannak dolgok amik annál fontosabbak
Nem igazán fontos, anélkül is tud működni nekem
Egyáltalán nem számít, bármi más fontosabb
Egyéb:
39 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Csak őszintén, itt semmilyen válasz nem számít cikinek:)

25/n

Szilvi

2021. nov. 13. 10:57
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Heti 2 elég, mindig is eljártam mellette másokhoz is, hol bírtam volna kielégíteni többször, jó ez a legény élet, nem kell többet nekem asszony, annyival vagyok ahánnyal akarok mit papucskodjak

23F

Testépítő bajnok

2021. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Jártam már olyan lánnyal, akinek a teste nem tetszett annyira, de személyiségben nagyon passzoltunk. Sajnos vele nem volt jó a szex. Nehezen tudtam felizgulni.

Jártam olyan lánnyal, akinek nagyon bejött a teste és a szex is nagyon jó volt, viszont személyiségben voltak nagy különbségek.


A kettőt összehasonlítva én szívesebben voltam azzal, akivel működött a szex még akkor is, ha agyban nem passzoltunk annyira, mert ha nincs szex, akkor az nem párkapcsolat szerintem.


Nyilván a legjobb, ha mindkettő összejön. Ha a teste is bejön és személyiségben is passzolunk. Sajnos ilyennel még nem találkoztam, de kitartóan keresek.


Szóval a szex eléggé meghatározó számomra és most már a külsőt tekintem elsődleges szempontnak és csak azután jön a személyiség.

2021. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a páromnak sokkal kevesebb a szexuális igénye mint nekem. De nagyon szeretjük egymást igy elfogadom ezt. 39/f
2021. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

kicsit így vagyok vele én is, mint #3-as

nem az egésznek a mozgatórugója, de jelentős mozgatórugó, főleg fiatalabb korban

a testi vonzalom, a jó szex szerelmessé tesz, és motiválttá arra, hogy pl. a személyiségbeli eltéréseket is áthidaljátok

ha viszont nagyon megszereted a személyiségét erősebb szexuális vonzalom nélkül, akkor egyszerűen egy szoros baráti/rokoni kapcsolatban találod magad

2021. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát azért ez elég körülményfüggő szerintem...


Nyilván ha terhes, betegeskedik, rossz kedvű, stresszes, menstruál, stb. akkor elviselem/megértem, hogy nem szexelünk sőt segítek átvészelni ezt az állapotát.


Kibírok hosszabb időt is szex nélkül, mert a szerelem éltet!


Viszont ehhez őszintének kell lennünk egymáshoz, igaz szerelemben ez amúgy is alap szerintem :)


Akik meg csak úgy "lakótársak", akik érdekből néha megtesznek egymásnak ezt-azt ott meg mindegy, megvezetik egymást, mert nincs szerelem...

2021. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akár milyen jó a szex ha semmi más nem működik, de ha nincs szex lehet akár milyen jó minden más akkor is vége lesz. Volt nemrég egy kérdés hogy szeretővel miért csinálnak meg többet a nők mint azokkal akikbe szerelmesek kicsit hasonlít a gondolatmenetem ha egy nő nem tesz meg mindent értem én miért tegyek meg érte mindent értem itt a hűséget törősést és a szexel kapcsolatos dolgokat minden kapcsolatomban megtettem mindent a másikért és ez után is meg fogok de nem kaptam vissza és véget is vetettem nekik, sokan azt hiszik hogy egy kapcsolat megvan nem kell vele foglalkozni pedig ez nem így van egy kapcsolattal mindig foglalkozni kell mert mind a két fél talál másikat a másik helyett főleg ha nem kapja meg azt ami kell neki
2021. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mint az étel. Napi 3.
2021. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy van. Naponta többször.
2021. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, hát ez nem jött össze 😂
2021. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!