Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez, hogy az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy az orális szexet tovább bírom mintha beteszem neki? Elvileg korai magömlésem van, mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Imádom az orális szexet, szeretem amikor bekapja, de érdekes bírom is 5-10 percen keresztül, de ha beteszem neki hát ott meg 5 mp és végem, jobb napokon is max. 10 mp… :(
máj. 26. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mert szűk a hölgy (köztük én is olyan vagyok). Volt, hogy csak ráültem, a pasas egyből elszállt 😍 Amúgy imádtam a hatásomat. ❤️
máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Jó de nem hiányzott azért, hogy meg legyél dugva?
máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Erre szolgál a második felvonás. :)
máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Persze, ha azt bírta. :D
máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert az emberi szaporodás úgy történik, hogy a férfi beleélvez a nő hüvelyébe. És normál esetben, ez a lehető leghamarabb megtörténik.(mert mire kéne várni ? természetesen semmire) Sokaknak ez meglepő, de a dugás, pénisz hövelybe hatolása, az nem a szorakozás miatt alakult ki évmilliókkal ezelőtt, hanem a szaporodás miatt.
máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!