Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 FELETTI HETERÓ NŐK benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 FELETTI HETERÓ NŐK benne lennétek kíváncsiságból egy könnyű kalandban másik nővel?!(direkt van ebben a kateg.-ban!) /többi bővebben/

Figyelt kérdés
Egy masik nővel úgy, ha tudnátok, hogy soha 1000% nem derül ki. Nem szex csak kb csókra és simizésre gondolok. Nem kell beszólni, nemrég hallottam valakitől, hogy leginkább a lebukás miatt nem de amúgy legtöbben igen...vagyis a pasiknál így van elvileg. Hogy van ez nőknél? Őszinte válaszokat kérek amúgy is anonim az oldal. Kort is írjatok. Köszönöm!

#nők #szórakozás #kaland #heteronormatív társadalom
2021. nov. 14. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, benne lennék, ha tudnám, hogy 1000% nem derül ki!Többen is mint nyelves csók+simogatások!
Igen, benne lennék ha tudnám, hogy 1000% nem derül ki de csak nyelves csók+simogatásokban....
Bár korábban gondoltam rá, de mégis visszataszítónak tartom és nem akarnám.
Sosem gondoltam erre és nem is vonz a gondolat egyáltalán.
Felpofoznám azt a nőt, aki valaha bepróbálkozna nálam.
46 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Em erdekelne ha kiderulne 😂

Biszex vagyok nem zavar a dolog.

2021. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

19:25

De most a heteróként élő nőket akartam direkt megszólítani vagy azokat a nőket, akik heterónak vallják magukat, de...

2021. nov. 14. 19:26
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mivel heteró vagyok. Ha úgy kellene nyúlnom egy nőhöz elkapna a hányinger. 38n.
2021. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha hetero lennek sem erdeklne h kiderul vagy sem.

Manapsag mar nem kell titkolozni 🙂

2021. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
2 A férfiak pedig csendben lapítva figyelnek, mi derül ki a "heteró" nőkről... :D
2021. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Akkor is ha kiderülne, mégis miért ne derülhetne ki?:D mármint a kiderül nem azt jelenti, hogy a homlokomra tetováltatom és kiírom a közösségi oldalakra és az önéletrajzomba is..hanem valami olyasmit hogy pár ismerős megtudja vagy hasonló. Az meg hol érdekel.

Izgatnak a nők, de nem vallom magam biszexnek, mivel se kapcsolatot se nyalást nem tudnék elképzelni velük, csak csók, fogdosás, ujjazás meg egy férfi közös kényeztetése. Attól, hogy kinyaljam, hát nem mondom hogy undorodok, de nem akarnám megtenni na. Nem tudom ez imilyen szexuális orientáció, valami a hetero és a bi között.

2021. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

19:31

Lehet.Meg a leszbikus/biszex nők is.Én leszbikus nő vagyok, enyhe biszex hajlammal.Nagyon érdekel a szavazás vége, remélem sok magát heterónak valló/eddig heteróként élő 35 feletti nő szavaz majd és minél többen leírják majd kommentben a korukat is!:)

2021. nov. 14. 19:33
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ja ne haragudj, végülis csak a kiemelt, kérdés legelső szavát ugrottam át:D 35 alatt vagyok #6
2021. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mennyire reprezentativ a szavazas, de jopar 35 feletti novel jartam, es akik heterok voltak azoknak ez tenyleg nem volt vonzo. Mikor megkerdeztem, hogy de ki se probalnad, legtobbszor visszakerdeztek, hogy "miert te kiprobalnad?"
2021. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
08:45 Vagy csak neked nem akarták bevallani...
2021. nov. 25. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!