Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok azokról a nőkről valójában, akik lefeküdnek egy férfival párkapcsolat vagy szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem kérek privátot, illetve azt sem tudhatjátok, hogy az érme melyik oldalán állok, ezért kérlek ne úgy válaszoljatok, hogy nekem imponáljatok, hanem teljesen őszinte gondolatokat.

Többnek tartjátok azokat a nőket, akik csak komoly kapcsolatban szexelnek? Hány szexuális partner után visszataszító számotokra egy nő? Arról mit gondoltok, ha egy nőnek párhuzamosan több szexkapcsolata van, viszont szingli? Szerintetek milyennek kell lennie ilyen téren egy nőnek? Milyen legyen az, akibe beletudtok szeretni, akit feleségül vennétek?



2021. nov. 15. 03:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Semmi rosszat!
2021. nov. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Csak is minden jót.
2021. nov. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Csak olyan nőt dugtam. Számomra az a normális.
2021. nov. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Akit feleségül vennék, az nem az, aki megáll minden hülyének.
2021. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Joe112 válasza:
51%

Szia!

Engem nem érdekel,mennyi pasival volt,s ha előre elmondja tart fenn szexuális kapcsolatot az sem!

Csak ne játsza el a szende szűzet,közben meg csinálja a fent felsoróltakat....

S ha tisztán nyíltan lehet beszélni Vele ez nem lenne akadály.

Ha gondolod privátban jobban kifejtem!

Szép napot Neked!

2021. nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Semmit a világon. Egészségére. Ha azért teszi, mert élvezi, mert neki így jó, hát tegye.

Nem érdekel, hány pasival volt, az érdekel, amikor velem van, megvan-e a bizalom. A múlt az a múlt, engem a jelen érdekel.

2021. nov. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen egyértelmű a megfogalmazásod alapján hogy nő vagy de aranyos próbálkozás:D
2021. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha valakinek nincs párja és az egyéjszakásokat választja ahhoz hozzá sem érnék ki tudja ki után teszem a farkam bele és mikor volt mással mondjuk egy buliból 3.nak viszi ki valaki az undorító ha van párja az meg sokkal gázabb. Ha nincs senkim belemegyek a szexkapcsolatba de csak 1 csajjal ha találok valakit akkor meg véget vetek neki. És sokkal többre tartom azt a nőt aki nem teszi szét a lábát az első embernek akit meglát és nem a lába között viszkető lyuk irányítja hanem az agya és nem azzal akar király lenni hogy hány faszival volt mert szexelni nem nagy dolog levetkőzni mindenki le tud a lábát mindenki szét tudja tenni semmi extra nincs benne
2021. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Semmit nem gondolok.Magánügy.

Mindenki annyit szexel azzal,akivel akar.

2021. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Engem pont nem érdekel a múltja. S ha velem összejön és együtt marad, onnantól fogva érdekel. Nem a múltjába szeretek bele.

Adja önmagát, ez a fontos. Nem kellenek játszmák, bevett viselkedési-elvárási formáknak megfelelni.

Ha volt 100 pasival dolga, az se érdekel, annál kifinomultabb lesz a mi szeualitásunk.

S ha 100 pasi után marad velem az is jelenthet valamit, vagyis hogy jobb nekünk együtt, mint előttem.

2021. nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!