Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehezen bírnátok ti is azt ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen bírnátok ti is azt ha 23 évesen még senki nem szeretett volna és még szüzek lennétek?

Figyelt kérdés
Borzalmas, kínzás ez. Egy lányt sem találok aki meg akarna ismerni. Elutasítanak csak. Nagyon rossz érzés hogy nem kellek senkinek és nem tudom milyen ha szeretnek.
2021. nov. 15. 17:54
 1/6 StevenUp ***** válasza:
75%

Így van sajnáltasd Csak magad. Az eddig is segített.

Mesélj kérlek, eddig mit tettél a cél érdekében?

2021. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Hol próbálsz ismerkedni? És hogyan? Mindenkinek más tetszik. Lehet rosszul ismerkedsz.
2021. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen , már rég végigjártam volna a reményteli pszichológusokat
2021. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én 39 éves nő vagyok, és 23 éves korom óta nem volt pasim. Se olyan, aki szeretett volna, se olyan, aki megdugna.

Csak én tudom a miértre a választ. Az mindennek az oka, hogy okádék a külsőm, nincs önbizalmam, és bezárkóztam.

Nálad mi az oka a sikertelenségnek? Megfejtetted már?

2021. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
85%
Én 2021. nyarán dugtam életemben először és talán utoljára, mert egyrészt nem vagyok a csajoknak az esete, másrészt a szex nem olyan izgalmas számomra, ha én csinálom. Én jobban szeretem, ha kigyúrt négerek dugnak meg fehér nőket, oszt erre élvezkedek. Amúgy vannak macskáim, én az életemet a két lány cicámnak szentelem, meg most vettem PS5-ös konzolt, hogy játsszak, mint régen PC-n és időnként iszok egy sört, vagy pezsgőt.
2021. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nehéz lenne, de szerencsére nem vagyok életképtelen. Tudod, 80 kilós voltam, és 0 önbizalmam volt, semmi stílusom, sehogy se néztem ki. Megfogtam magam, abbahagytam az önsajnálatot, sportolok, oda figyelek, ízlésesen öltöztök. 65 kiló vagyok, 176 centi, van önbizalmam, és egy jó párkapcsolatom. És meg kellett küzdenem a belső démonaimmal, meg se mertem szólalni, nemhogy flörtölni. Mégis kinek tetszenék en? De túl vagyok rajta, mert felismertem a problémát. Ennyi az egész. Igen, tudom, nő vagyok, nekem olyan könnyű. Hát, hidd el, hogy senki rám se nézett korábban.
2021. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!