Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Kondorosi lakóparkban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kondorosi lakóparkban hirdető rosszlányok valamelyikéhez érdemes lenne elmenni?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, kipróbálom milyen élmény lenne egy rosszlányokon hirdetővel egy együttlét. A munkahelyemhez közel van az Újbudai Fehérvári út. Az ottani Kondorosi lakóparkban elvileg van legalább 50 lány. Arra gondoltam onnan választanék. Pár témában jártas ismerősömmel tudtam már beszélni erről, és megoszlottak a vélemények. Van aki legendákat zengett a környékről, és van aki szerint messzire kerüljem el. Itt esetleg tud valaki tanácsot adni aki járt ott valakinél? Javasolhatnátok neveket is, ha nem is ide, akkor privátba. Az oldalon található képek és sajnos sokszor az értékelések is csalókák. Mindenképpen egy jót szeretnék választani, akivel nem fürödhetek be.

2021. nov. 16. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Az istenit.. ennyi krva mellett lakom? Hát ez csodás..
2021. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na :D De akkor legalább jó diszkréten csinálják ha sosem tűnt fel :)
2021. nov. 16. 21:01
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ajánlom a szopós Bettit. A schőnherzben legendákat zengenek róla.
2021. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
#2: én csak luxuspitsákat látok az újépítésű lakóparkban. Azok is fixen fizetősek, csak más árkategória. Mondjuk akárhány újépîtésűben voltam, mindenhol sok az ilyen plasztik ribnc. Úgy tűnik elég jól megy az üzlet
2021. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem érdemes menni hozzájuk.
2021. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 kokakólalájt válasza:
78%
Én kétszer voltam abban a lakóparkban, mindkétszer ugyanannál a lánynál, Lexinél. Hogy javaslom-e? Hát az attól függ, milyet keresel. Ha szereted a tetkós, magas, vagány csajszikat akkor ajánlom, de ha egy cicababára vágysz, akkor máshoz menj. Kezdő még, és a rutintalanságai meglátszanak, viszont lelkes, vagy legalábbis annak mutatja magát. Nem unott, és tök jó fej is. Beszélgetni is jól el lehet vele.
2021. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Az 50-ből lesz ilyen is, olyan is. Nem a "munkahelytől" függ egy lakásos prosti mit teljesít. Mondjuk egy lepukkant lakótelepen nagyobb valószínűséggel nem a legigényesebbekkel fogsz összefutni, de van amelyik jobb mint a magát túlhypeoló, túlárazott műcica.

Szóval passz... neked kell eldöntened. A képekből (főleg a műtermieknél) vonj le 1-2 pontot amilyen lesz a valóságban, az értékelések jó része sima önreklám. Nézd végig a kínálatot és amelyik szimpi ahhoz elmész, lutri a dolog.

2021. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Lexit megtaláltam. Nem is látszik, hogy tetkói lennének, de az a képekről is kitűnik hogy tényleg elég magas. Egyébként el fogok rajta gondolkodni.

Bettiből kettőt is találtam, de az egyik Gazdagréten van, a másik meg az Etele plázánál. Nem tudom, hogy a hármas válaszoló valamelyikükre gondolt-e de ezek kicsit arrébb vannak a Fehérváritól.

2021. nov. 17. 00:17
 9/18 kokakólalájt válasza:
94%
#8: Ki van takarva, de amúgy mindkét karja végig van varrva, meg a hátán is van. Állítása szerint azért cenzúrázta ki, hogy ne ismerjék fel. De szerintem inkább az van a dologban, hogy sok férfi előítéletes a tetovált nőkkel szemben és gondolom nem akarta hogy valaki csak emiatt ne keresse fel. Ha meg már ott van nála a lakásban, csak nem fordul vissza pár tetkó miatt.
2021. nov. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Egyszer jártam a Kondorosin. Soha többet. Életem legszarabb 40 perce volt..

18/F

2021. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!