Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyi vonzó hölgy van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi vonzó hölgy van a világon, és én mégis szűz vagyok mindig nagyon elszomorít, aki ugyan ebben a cipőben jár az hogy tudja feldolgozni?

Figyelt kérdés
Igazából nekem már minden hölgy vonzó, de nem tudok ismerkedni, nálam visszahúzódóbb ember nincs a földön szerintem. Az a gond hogy nincs olyan tulajdonságom ami ezt kompenzálná. Se helyes nem vagyok se gazdag se sikeres. Van aki így talált magának barátnőt vagy ha nem akkor hogy fogadta ezt el? Pedig élni kellene amíg lehet de nem tudom hogy legyek vonzó. Eddig társkereső próbáltam. 29F

2021. nov. 17. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehetsz bármennyire helyes, gazdag, ha nincs megjelenésed, önbizalmad akkor egy fabatkát sem érsz. Miért van az ,hogy a túlsúlyosabb nagy dumás pasiknak szinte mindig van barátnőjük? Ez egy veled született adottság vagy megtanulod. Bőven van esélyed, csak abba kéne hagyni az önsajnáltatást.
2021. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem gondoltál rá, hogy pasizz?
2021. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem pont így de hasonlóan voltam évekkel ezelőtt kapd össze magad legyen önbizalmad és alakítsd az életed úgy ahogy szeretnéd csak rajtad áll ne a depresszión ülj hanem küzd le én vállalkozásépítésbe kezdtem ez adta meg az önbizalmat
2021. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Tudod..változtatni is lehet ám:) de tudom, tudom.. nektek nem opció az, hogy bármit is tegyetek a siker érdekében, a semmire akartok csajokat..
2021. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Én is többnyire introvertált vagyok, de annak érdekében, hogy ne legyek magányos elkezdtem közösségekbe járni és ott lettek kapcsolataim. Végül meg is szerettem a közösségi életet is. Még mindig többet vagyok egyedül, mint közösségben, de már nem vagyok annyira magányos. Otthon ülve nem talál senki partnert. Te döntesz, hogy elindulsz a változás irányába vagy maradsz ugyanebben a helyzetben.
2021. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

#5

Én is így vagyok. Régen konkrétan rendszeresen előfordult olyan, hogy hívtak valahova haverok, én meg inkább otthon maradtam. De azóta már ez elég elképzelhetetlen, és több barátnőm is volt.

21F

2021. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én prostizással dolgozom fel, ezt ajánlom neked is.
2021. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 StevenUp ***** válasza:

A prostizás nem megoldás. Ez kb olyan mint fáklyával lakástüzet oltani.


"Legyen önbizalmad" kérdező első gondolata ("Kösz b+ hogy erre eddig nem gondoltam" - persze ezt jó sok iróniával)


Az igazság az talán az #1 és a #3 as válaszoló üzenetében van, ahogy a megoldás is.


A legtöbb ilyen önsajnáló, mint te leginkább otthon ül és várja hogy minimum egy Megan Fox kopogjon a szoba ajtaján egy sz*pás reményében.


De ott vagy rossz irányban, hogy semmi hasznosat nem teszel és ezért nincs önbizalmad.

Van egy retek munkád egy retek magányos életed és ezekből valóban nem lehet önbizalmat meríteni.

Viszont van szabadidőd és van lehetőséged az életeden változtatni. Igenis emeld fel a feneked otthonról és kezdj bele valami hobbiba. Bármibe a sárkányeregetéstől kezdve a medveszelídítésen át bármit. Amiben azt érzed hogy jó vagy és szereted csinálni. Mert ez az a k*va érzés ami meg fogja hozni az önbizalmad. Mert szereted és jó vagy benne. És ha a kisugárzásod pozitiv és nem olyan mint egy k*aszott energiavámpírnak az látszódni fog rajtad és amikor legközelebb ezután odalépsz a nőhöz akkor már nem egy önsajnáló rinyagép fogja leszólítani azt a szerencsétlen nőt, hanem egy olyan ember akinek valóban nem a legf*szább az élete de látszik hogy próbál tenni ellene. És ez az élelmesség látszódik rajtad és értékelik a nők.


Valahogy így kell "összekapnod magad"


Ha úgy érzed hogy erre képtelen vagy akkor menj valóban k*vázni és nézd magad a tükörbe hogy közel 30 évesen annyit sikerült elérned hogy a megkeresett pénzedet lenyúlva volt csak hajlandó bárki is hozzádérni...

2021. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leírtad az okot, de a kérdés nem ez, hanem hogy TE mit teszel annak érdekében hogy ez változzon? Mikor fogsz végre kifogások helyett CSELEKEDNI is? Azt akarod, hogy elmenjen melletted az élet?
2021. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!