Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket is elszomorít mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is elszomorít mikor nem jön össze semmi egy olyan lánnyal, akiről azt gondoljátok, hogy bejöttök Neki de közben mégsem? Én nagyon magam alá kerültem.

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hajaj, el bizony. Velem is ez történt. Miből gondolod, hogy nem jössz be neki?
2017. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ez jàtszana Nàlam akkor nem ebbe a kategóriàba írtam volna.
2017. dec. 24. 22:18
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyitottam felé nagyon sokszor. Jelekből úgy éreztem hogy vonzódik de közben mégsem 😕
2017. dec. 24. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
28
2017. dec. 25. 00:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Szörnyen le tud törni. Nincs rosszabb érzés mint mikor már szinte az évfordulós ajándékait tervezed aztán benyögi h ja amúgy a fiúkat szereti. Pokoli egy érzés és irigylek minden heterót h nem kell átélniük... Ha gondolod szívesen beszélgetek veled erről, vagy akár ha megkönnyebbülnél attól h leírhatod; írj bátran!:)
2017. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de tovább kell lépni az ilyen embereken. Pl én legelsőnek a hetero lányba voltam szerelmes mert annyira vonzott és sok közös élményünk volt én meg már annak is örültem ha az ölembe ült...
2017. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
El tudnád mesélni milyen jeleket adtál neki? És ő miket adott vissza amik miatt elutasítottnak érzed magad? És igen... nagyon le tud törni...
2017. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ezért nem szabad hiú reményeket táplálni = bután összekombinálni minden hülyeségből,hogy tetszel neki,holott egyértelmü,hogy nem,tök átlagosan viszonyul hozzád csak te képzelsz bele többet.


Pl.itt minden 10.kérdés arról, szól,hogy egy tizenéves hogy jöjjön össze a 10-20 évvel idősebb,férjezett,családos tanárnőjével,mert az tuti szerelmes belé,ugyanis órán rá szokott nezni meg néha-néha hozzaszól,es ez biztos,tuti hogy csakis belé szerelmes,ne is mondjuk, hogy nem...


Ha meg akarod tudni valakiről,hogy tetszel-e neki hívd el randizni,beszélgess vele,néhány hét után ha úgyérzed mondd el neki, hogy érdelel es megtudod.De abból,hogy nèz meg véletlenül hozzáér a karja a tiédhez meg megkérdezi hogy vagy ne kombináld már ki hogy tetszel neki,minimális ésszel megelőzhetőek az ilyen csalódások,már bocsi, hogy kioktató hangulatban vagyok,de ez az igazság.Én naponta kb.200 emberre ránézek,kb.20-ra rámosolygok, vagy 15-höz hozzáérek,vagy 20-al beszélgetek, legalább 2-vel együtt ebédelek/megiszok valamit,vagy 6-8-al nevetgélek meg hülyéskedek meg sorolhatnám,megsem tetszik egyik sem,egyiktől sem akarok semmit,barátnőm van,csak ő tetszik.


Érdekelne mégis miből gondoltad hogy bejössz neki.

2017. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igen nagyon is :l 21l/l
2017. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!