Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 41 éves férfi vok,kissé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves férfi vok,kissé elszoktam a flörtöléstől,stb,ezáltal az önbizalmam is csökkent.Olyan swinger klub van ami nagy és elvesznék benne?Tavolrol lesném a szétkefélt csajokat,nőket. Nagy vágyam.Nyálcsorgató titulust sem szeretnék,)

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy az önbizalmad növelésére és a kommunikációs kézségeid fejlesztésére az fog megoldást nyújtani, hogy egy swinger klubban bújkálva lesed a szexelő embereket?

Mellesleg bármelyik klubba elmehetsz, megszokott a nézelődés. Talán a Dreamland-ben a leginkább. Aki 'nyilvánosan' dug, azt általában nem is zavarja, ha nézik.

Btw mit gondolsz hogy lehet nem nyálcsorgatónak lenni, ha csak nézelődsz és nem kezdeményezel, próbálsz elveszni a tömegben? Csak kérdem.

2021. nov. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják a legnagyobb klub ahova szóló pasiként is tudsz menni a Dreamland. Pénteken vannak a legtöbben. Bár nem értem mi értelme csak nézni, ha be is lehet szállni de te tudod.
2021. nov. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok egy Brad Pitt,és mivel kapcsolataim csak úgy lettek,nem kellett udvarolnom,flörtölnöm,így nem biztos hogy kellőképpen tudom kezelni az ottani szitut
2021. nov. 20. 05:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy nem nyálcsorgató,hogy ide oda vándorlok,ne tűnjek elmebetegnek,))))))))
2021. nov. 20. 05:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Ti férfiak vagytok?Van ebbe rutinotok?
2021. nov. 20. 05:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt a sexuális vágyam diktálja.Előre is köszönöm a segítségeteket.
2021. nov. 20. 05:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen hiszem el, hogy életedben nem voltál még kedves senkihez és érdeklődtél felőle, mosolyogtál. Na mindegy, ha azt állítod nem megy, nem megy.

Nem fogsz ott senkit zavarni a nézelődéseddel, szerintem azon a helyen mindenki hozzá van szokva. Nem azért kérdeztelek amúgy, mert szerintem nem feltétlen baj az se, ha 'nyálcsorgatónak' tartanak. Mármint érted kit érdekel:D ha zavarsz úgyis elküldenek, ha meg nem, akkor miért ne csorgathatnád a byálad nyugodtan:D szerintem ezen felesleges agyalni ki mit gondol rólad (amíg persze nem az van hogy erőszakos barom vagy). Elmebetegnek nem ettől fognak tartani, hanem ha erőszakos, udvariatlan vagy, elküldenek de nem akarsz távozni stb

#1 voltam és nő

2021. nov. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm őszinteségedet. De nagyon is kedves vagyok a csajokkal,hölgyekkel,mindig el viccelődök velük stb. és hamar kialakul a barátság.Utolsó 7,,,8 évbe a kapcsolataim "házi nyulak" voltak,így kissé el szoktam a férfias vadász ösztöntől.Ez zavar kissé.
2021. nov. 20. 06:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Te voltál már swinger CLUBBA?
2021. nov. 20. 06:36
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Eddig úgy tudtam, hogy az ilyen helyeken nem szeretik a kukkolókat, most akkor mi az igazsàg?
2021. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!