Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kérhet ilyet egy lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérhet ilyet egy lány?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal olyan barát féleség volt eddig, aztán szexre került a sor lekerült ugye minden ruha aztán arra kért, hogy vegyem fel a bugyiját, kicsit szoros volt de felvettem, látszólag nagyon tetszett neki, aztán kis idő múlva úgy puhatolózott hogy a melltartóját is vegyem fel, aztán rákérdeztem, hogy azt szeretné, hogy felvegyem a melltartóját ugye, aztán ennek meg úgy megörült, mondta, hogy az sem baj, ha elszakad valamelyik, csak legyen rajtam, aztán közben ő úgy elvolt vele😂 a végén mondta, hogy ezt ő imádta és, ha szeretném tovább is mehetnénk legközelebb, nahh ezt nem igazán értettem, nade erre mégis úgy mi a magyarázat? Kinyúlítottam neki a ruháit, és ez úgy élvezetet okozna neki vagy ez csak valami ilyen teszt lett volna részéről? Meg mire gondolhat azalatt, hogy tovább menni? Igazából tele vagyok kérdésekkel az eset óta.
2021. nov. 20. 00:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szex is volt?
2021. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen
2021. nov. 20. 00:50
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Gyenge elméjű.
2021. nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Transzvesztita fétis
2021. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Mert izgatja.


Engem is izgat ha szex közben a pasi felveszi tangámat. Ha benne van a bugyi a szép kerek fenekében. Amikor az a pici szövet réfeszül az álló farkára. Azt félre húzni és úgy dugjon meg.


A te csjodnak kicsit kiterjettebb a fétise.

2021. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Viccből se kérnélek ilyet. Szerintem ezt normális férfi azért kikéri magának, hogy kb elsőre hülyét kell csinálnia magából.
2021. nov. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Tuti fétis:) érdekes dolog, de ha neked nem kellemetlen érzés az egész és tetszik hogy a lány élvezi, akkor csináld. Legközelebb beszélgess vele és kérdezd meg ami érdekel. Biztosan szívesen mesél és örül majd, hogy érdeklődsz. Mondd hogy még nem hallottál ilyenről aztán kíváncsi vagy mi tetszik neki benne meg meddig menne el ilyesmiben.

N

2021. nov. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Vagy fotót készītett rólad aztán a késöbbiekben ezzel zsarol.
2021. nov. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Arra gondolt hogy jobb ha legközelebb viszel magaddal vazelint is, mert ebben a storyban előbb-utóbb te leszel a csaj 😃
2021. nov. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Így van, hamarosan érezni fogod a felcsatolhatós átütő erejét.
2021. nov. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!