Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kényeztettél már orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kényeztettél már orálisan olyan férfit, aki nem a szerelmed/párod/szexpartnered volt, neki is ugyanolyan odaadással csináltad?

Figyelt kérdés

Legyen szó érdekből, vagy bármi másról, tehát mikor nem puszta vágyból.

Ugyanis barátnőmmel fogadtunk és fogadásból meg kellett mutatni egymás szexuális tartalmú privát videoit. Ha van persze.

Egyet tudott mutatatni, amiben egy idősebb pasit sz*opott. Tipikus pocakos, szőrős 45+..

Azt tudtam, hogy volt egy ilyen érdek/pénz kapcsolata még öt éve, ami ez volt.

De a lényeg, hogy ugyanugy szopta mint ahogy engem szokott. 1 perc körüli volt a video, de abban minden volt, makknyalás/ficánkolás/körözés nyelvvel, érzéki bekapás, és ütemes szopás, és mondta hogy a szájába engedte mindig a végén. Mondtam, neki, hogy ahhoz képest elég rendesen élvezted, és erre mondta, hogy nem tud máshogy.

Egyébként nem változtattot semmin, csak megfogalmazódott bennem a kérdés.


2021. nov. 20. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem spec szórakoztat. Érdekből nem csináltam soha, pénzért sem, de volt olyan lazább ismerősi kapcsom, amiben időnként volt orál. Tetszett a pasi, meg jó is volt csinálni, ugyanolyan odaadással, mint bármikor máskor. Szerintem aki alapból és tényleg őszintén szereti csinálni, annál nincs ilyen, hogy kevésbé odaadó. Persze kedv kérdése is, de arra gondolok, hogy amikor épp van kedve csinálni, akkor mindig ugyanolyan nagy elánnal csinálja.
2021. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ezt kizárólag a páromnak csinálom, soha nem vennék érdekből van pénzért péniszt a számba. Nem vagyok prosti.
2021. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Hát aki érdekből is szopkod mindenféle hányinger embert annak nem esik nehezére szerintem eljátszani hogy meghal a fszért.
2021. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2021. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát kérdés az oka neki, ha már eljut oda hogy csinalja akkor gondolom csak normálisan csinalja.
2021. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!