Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire gyakori, hogy egy srác, akivel lefekszetek nem borotválja lent? Ti hogy fogadtátok, amikor megláttátok, hogy natúr? ILyekor is leszopjátok, ha kéri, vagy mondjátok neki, hogy borotválja vagy vágja rövidre és majd akkor?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a natúr férfi fanszőrről?

26 éves srác vagyok, és azt tapasztalom, hogy a csupasz a favorizált. Kort is írjatok. Köszi. Illetve srácok is írhatnak, hogy ők mit tapasztalnak e téren



2021. nov. 21. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki csupasz volt eddig.
2021. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Majd még a pasik borotválkozzanak, amikor a lányok épp csubakkát növesztenek mindenhová. :D
2021. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Volt ilyen is-olyan is. Engem nem zavar a szőr, ha a srác amúgy igényes.
2021. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Eddigi páromnak csupasz volt.Szerintem zavaró lenne a hoszzú szőr.
2021. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem természetesen szőrös. Eddig még minden lány leszopott, akkor is ha ő szőrtelen volt! f.
2021. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nagyon kevés férfi szőrös lent. Én szólni szoktam, hogy ha nem gond neki, ne borotválja le legközelebb:) A teljesen natúr viszont nekem se jön be, szerintem nem is lehet igazán szépen tisztán tartani. Jobb, ha vissza van vágva pár centisre.
2021. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavart sosem. Van hogy nekem sincs kedvem 3-4hétig is akár. Eddig fordítva sem vettem észre hogy bárkit is zavart volna. :)

27/N

2021. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem találkoztam natúrral, és nekem kifejezetten taszító, tehát örülök neki. Nem kell minden áron csupasz, de legalább rövidre vágja le, nem nagy fáradság. Ha úgy alakulna, biztos, hogy megkérném rá, de eddig alap volt szerencsére.
2021. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

párom direkt kért, hogy ne nyúljak hozzá (mondjuk én is őt ugyanerre - szóval nem vagyunk egy tipikus páros, mi szeretjük, hogy a felnőtt ember ott jó szőrös)

31F

2021. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem tetszik a szőrös szerintem undorító így biztos nem szopnék le senkit
2021. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!