Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hangoztatják egyesek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják egyesek, hogy ha 'én kinyalom, akkor ő szopjon le, ez alap'?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem itt az oldalon, hogy sokan valamiért azt hiszik, hogy a szexben muszáj mindenkinek pontosan ugyanannyit adnia, amennyit kap. A leggyakrabban azt látom, hogy azt írja valaki, hogy ha ő kinyalja a csajt, akkor ELVÁRJA, hogy a csaj is leszopja. Fordítva nőktől mondjuk ritkábban látom, de ott is előfordul ez a 'ha leszopom őt, akkor köteles kinyalni' mentalitás.

Mi ennek az oka? Az ilyen emberek agyában mi van? Ők a szexet egy tranzakciónak fogják fel? Hogy adnak valamennyit és minimum ugyanannyit akarnak visszakapni, nem is csak akarnak, követelnek/elvárnak. Persze többletet teljesíteni lehet, csak kevesebbet nem. Hogy lehet így élvezetes szexben része ezeknek az embereknek, ha képtelenek önzetlenségee és mindent csak azért csinálnak, hogy valamit kapjanak cserébe?

Kíváncsi vagyok, szeretném jobban megérteni ezt a típust.


2021. nov. 22. 21:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
Pedig nálam pont fordítva van, nő vagyok, szívesen szopok, és igen, elvárom a nyalást. Mert szeretem, és ettől van a leggyakrabban orgazmusom. És igen, a szex egy adok-kapok kölcsönös játék. De senkire se erőltetem, ha nem szereti, vagy nagyon béna, akkor nem pazarlom rá az időt. Had döntse már el mindnenki magának, hogy mire van szüksége. Nekem alap, páromnak is. Másoknak nem, hát legyenek boldogok úgy.
2021. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ez alap. Vagy szerinted oké, ha én kinyalom a csajt, de ő nem szop le?
2021. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
33%

szerintem ez ugyanúgy működik mindenkinél.

odateszi magát és legalább az elején nem csak a saját élvezetét helyezi előre, hanem hogy a másik félnek is jó legyen.

és ha még ebben a kezdeti figyelmes és előzékeny fázisban is az tapasztalható, hogy a fogadó fél önmagával és a szabályaival van elfoglalva, nem hajlandó adni...

éretlenségből, önzőségből, szégyenlősségből, ki tudja miért, akkor ő el lesz hagyva, mert rossz szerető.

2021. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

#1: Mindenkinek lehetnek vágyai, nem azt mondtam hogy nem. Különben akkor mindenkivel elmennél, mert minden mindegy lenne. Én csak azt mondom, hogy ha valakivel együtt vagy, akkor nincs olyan, hogy elvársz valamit. Ha valami hiányzik, nem kell összejönni vagy együtt maradni, de onnantól, hogy valaki mellett marad az illető, nem lehetnek elvárások a szexben.

#2: Igen, teljesen oké. Pont erről beszélek. Miért kéne mindennek egyenlőnek lennie? Azt is számolod hány másodpercig nyalsz és ugyanannyi szopást vársz el? Abszurd

2021. nov. 22. 21:29
 5/42 A kérdező kommentje:
#4: A legkevesebb esetben van önzőség ilyen mögött. Inkább csak szimplán van amit nem szeret csinálni az ember és kész. Ha szégyenlős valaki, akkor szerinted az a megoldás, hogy presszionálod majd ha nem tud feloldódni kényszer nyomása alatt, akkor elhagyod?
2021. nov. 22. 21:31
 6/42 Lazy Lover ***** válasza:
82%
Mert a sex 2 emberről szól oda vissza játszik a dolog
2021. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
61%
Igen, többek között én írtam ezt a választ az elozo kérdésre ami megihletett téged. Ha én élvezetet nyújtok a partneremnek akkor elvárom, hogy viszonozza. Mégis mit hittél? Én adok de nem kapok semmit? Ne várjam el? Helyette szenvedjek és reménykedjek hogy talán hátha megszán engem és végre az én vágyaimat is foglalkozik. Na nem! Még ha nem is mondom ki nyíltan de elvárom, s ha nem teljesíti akkor találok mást.
2021. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
29%

Az emberi természet és annak reakciója egy olyan törvényen alapul, ami szerintem ebben az állításban amit én is hiszek ez alapnak számít.


Tehát, amíg én normálisan viselkedek valakivel, addig elvárom, hogy ő is normálisan viselkedjen velem.


Szóval ha valamit adok, elvárom, hogy kapjak is valamit cserébe a szexben. Valamit valamiért, ahol fát vágnak ott forgács is hullik, ha kapsz, valamit adnod kell.


Elég a legcsekélyebb viszonzatlan tett is, az emberi természet megjegyzi, elkezd agyalni, gondolkodni, dühöt, haragot, elégedetlenség forral magában és kész is az agybaj.


De vannak olyan destruktív, felkegyelműek mint te kérdező, hogy úgy szeretnél kapni, hogy te nem adsz.


Honnan veszed a bátorságot, hogy felrúgsz egy olyan szabályt ami a mezei emberek legalapabb törvénye, még a panelpatkány prolik is tisztában vannak ezzel.


Te, alattuk vagy...jóval, valahol egy dohos, kopott vízzel teli penészes pincében vagy szellemileg.

2021. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

"#2: Igen, teljesen oké. Pont erről beszélek. Miért kéne mindennek egyenlőnek lennie? Azt is számolod hány másodpercig nyalsz és ugyanannyi szopást vársz el? Abszurd"

Már miért lenne abszurd? Inkább az az abszurd, hogy sokszor 30 percig kell nyaljak, és még akkor sem bír elmenni, én meg elélvezek 5 perc alatt is, ha szopnak.

2021. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
26%

5.

nem.

de fenntartom annak a döntésnek a jogát, hogy nem fogok empátiára nevelni egy felnőtt nőt, hanem nem találkozok vele többet, ha ilyen minimummal sem rendelkezik.

és keresek olyat akit nem kell a minimum érzelmi intelligenciára tanítani mert alapból rendelkezik vele.

2021. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!